VYBRAT REGION
Zavřít mapu

JINDŘICH SÝKORA

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Ukradl televize za půl milionu korun

Svatá Kateřina – Tachovští kriminalisté se opět zabývají případem krádeže, ke kterému došlo na odstavném parkovišti u Svaté Kateřiny.

Zloděj si za svůj cíl vybral kovové části vysílače

Kurojedy – Policisté z obvodního oddělení Bor se od úterního dne zabývají krádeží, jejíž trvání započalo již během dubna.

Silné americké vozy se opět setkají na Minerálce

Tachov – Rozloučení se sezonou se jmenuje již tradiční akce určená především pro příznivce amerických dlouhých kapot a silných motorů. Další ročník této oblíbené show se chystá na sobotu a opět nabídne desítky různých automobilových krasavců nejen americké výroby.

Řidič se z automobilu dostal ještě před požárem

Březí – O opravdu velkém štěstí může mluvit řidič osobního automobilu, které havarovalo před devátou hodinou večerní u Březí.

FOTO: Na Rapotíně by měly do budoucna vzniknout desítky parkovacích míst

Tachov – Otázka parkování na sídlišti Rapotín je nejspíše stále nekončící záležitostí. Oheň pod kotlem tentokrát zapálilo přesunutí betonových bloků do lokality u hřbitova.

Razie na ubytovnách: Pět přestupků a jedno vyhoštění

Tachovsko – Čtyři stovky zkontrolovaných osob, dvacet kontrolovaných ubytovacích objektů a pět přestupků. Taková je ve zkratce bilance sobotní rozsáhlé bezpečnostní akce, která byla zaměřená na kontrolu vytipovaných ubytovacích a restauračních zařízení.

Opustili nás...

Tachovsko - Opustili nás.

Město Tachov získá úvěr na bezmála sto milionů

Tachov – Zastupitelstvo města Tachov schválilo smlouvu, která zajistí úvěr na sto milionů, za který chce Tachov především rekonstruovat a kompletně přestavět Kino Mže.

Nalezené kamenné artefakty výstavbu nové školky nezastaví

Stříbro – Výstavba nové mateřské školky ve Stříbře rychle postupuje dopředu. V posledních dnech ale musely být práce přeci jen trochu pozastavaveny, jelikož pod nánosy zeminy byl objeven opravdu zajímavý nález.

Plánská padesátka v barvách podzimu startuje již tento víkend

Tachovsko – Milovníci turistiky a cyklistiky by se měli do kalendáře rozhodně poznamenat datum 16 září. V tento den se totiž uskuteční podzimní část největšího turistického pochodu regionu, Plánské padesátky.

Za pozdní žádost o občanku hrozí pokuta v řádech tisíců

Tachov – Je to již osm měsíců od doby, co v okresním městě došlo ke změně názvu částí několika ulic. U některých se ovšem nejednalo o zrovna malé zapadlé uličky. Desítky občanů Tachova tak čekala povinnost v podobě změny občanského průkazu a dalších dokladů. I přesto, že bylo na úřadě pro tuto výměnu otevřeno i ve speciální době, někteří stále nemají hotovo.

FOTOGALERIE: Patnáctý ročník Dveří jízdárny dokořán zakončil soubor Ondráš

Tachov – Závěrečným pátým koncertem cyklu Dveře jízdárny dokořán byl zakončen již patnáctý ročník tohoto festivalu. O finální rozloučení se postaral vojenský umělecký soubor Ondráš, do jízdárny přilákal desítky návštěvníků.

Zloděj se vloupal do několika míst poblíž centra Tachova

Tachov – Trojicí případů vloupání se od posledního víkendu zabývají tachovští policisté. Všechny se událi od osmého do desátého září.

Omezení na silnicích by měla skončit do konce týdne

Tachovsko – Žádnému řidiči, který cestuje směrem z okresního města na Novou Hospodu, neuniklo několik míst, na kterých se provádí oprava silnice. Všechny úseky jsou sice normálně průjezdné bez delších zastávek, zdržení se ale řidiči nevyhnou.

Kladrubský klášter nabídl další netradiční prohlídky

Kladruby – Klášter v Kladrubech během víkendu přivítal hned dvě zajímavé akce. A to slavnosti medu a vína spolu s další částí netradičních prohlídek.

FOTO: Letošní Šrapnel nabídl Janu Kratochvílovou

Konstantinovy Lázně - Že to v lázeňském městečku na Tachovsku žije jakoukoliv roční dobu ví jistě každý. Tentokrát se Konstantinovy Lázně ale vytasily s opravdu zajímavým hudebníkem.

FOTOGALERIE: Bor o víkendu žil Loretánskými slavnostmi

Bor – Během uplynulého víkendu se návštěvník Boru rozhodně nenudil. Došlo totiž na dlouho připravované Loretánské slavnosti, které jsou každoročně jednou z největších akcí, během které ožije celé město. Jinak tomu nebylo ani letos.

Horníci během léta zvelebili skanzen

Stříbro – Stejně jako další místa, také hornický skanzen ve Stříbře má za sebou letní sezónu. Během ní členové stříbrského hornického spolku připravili pro návštěvníky hned několik novinek.

Bor bude o víkendu žít Loretánskými slavnostmi

Bor – Již od dnešního večera začíná v Boru jedna z největších kulturních akcí celého roku, Loretánské slavnosti. Ty letos oslaví dvacet sedm let od svého obnovení. Stejně jako v předešlých letech, i tentokrát bude mít program svou církevní a společenskou část.

Staré Sedliště oslavilo výročí 840 let od první zmínky

Staré Sedliště – Letošní rok se opravdu nese v oslavném duchu. Hned několik obcí na Tachovsku totiž oslavuje důležitá výročí.

Kvůli drobným způsobil mnohonásobně vyšší škodu

Stříbro – S těžko uvěřitelným případem se od třicátého srpna zabývají stříbrští policisté. Právě v noci z dvacátého devátého na třicátého sprna totiž došlo k poměrně zvláštní krádeži na jedné benzínové čerpací stanici ve Stříbře.

Při procházce našel munici z druhé světové války

Studánka – K hodně nečekánému nálezu se museli během uplynulých dnů vypravit tachovští policisté. Náhodný kolemjdoucí totiž během své procházky lesem za obcí Studánka našel vojenskou minuci z dob druhé světové války.

Zakončení prázdnin bylo deštivé

Planá - Stejně jako na mnoha místech, také v Plané došlo na rozloučení s prázdninami.

FOTOGALERIE: Kafemlýnky i s prvorepublikovým porcelánem

Černošín - Muzeum v Černošíně zahajuje v pondělí 4. září novou expozici, tentokráte na téma káva.

VIDEO: Policisté hledají možného svědka násilného činu

Tachov – Kriminalisté z okresního města se s žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti zatím neznámého muže obracejí na veřejnost.

FOTO: V zahrádkářské kolonii bylo nalezeno tělo

Tachov - Výčet tragických událostí bohužel ranní nehodou nekončí.

Na Pionýrech ujeli sedmdesát kilometrů

Stříbro - Areál Občerstvení U Jevčáků přivítal během sobotního dopoledne opravdu netradiční návštěvu.

Senior hledá krajinu z obrazu

Stříbro – Poměrně netradiční pátrací akci vyhlásila v posledních dnech stříbrská radnice.

Rekonstrukce severního křídla je z třetiny hotová

Bor – Málokdo by rok před začátkem rekonstrukce zámku v Boru předpokládal, že se dílo natolik povede, aby se zámek stal jednou z hlavních dominant města.

Dron nenašel ani policisty přivolaný potapěč

Stříbro – S hodně netradičním případem se museli potýkat městští policisté ze Stříbra. Nemalým dílem totiž pomáhali při hledání dronu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení