K dalšímu utkání 1. A třídy odjížděl stříbrský Baník do Žichovic, kde zvítězil 2:1. První šanci zápasu přinesla už druhá minuta, kdy z malého vápna pálil žichovický Beneš vysoko nad branku. Na druhé straně přímý kop Pelána vyrazil domácí gólman Němec jen před dobíhajícího Bednáře, kterému se však nepodařilo prostřelit klubko obránců. Pěknou akci přinesla spolupráce Šamana s Pelánem v 21. minutě, gólovému zakončení však stála v cestě spojnice brankové konstrukce. Baník měl převahu, ale šance Ichnatolyi a Pelána vyřešil pohotovými zákroky domácí Němec. Potrestání pro Baník přišlo ve 38. minutě, kdy se trefil Šiška – 1:0. Úvod druhého poločasu patřil domácím. Ve 47. minutě hasil na poslední chvíli před Šimáčkem Harvila a o dvě minuty později zahodil šanci pojistit vedení žichovický Beneš. S přibývajícími minutami vzrůstala nervozita na obou stranách. Likvidační zákroky a oplácení na obou stranách rozhodčí Šimek netrestal a na hřišti i v ochozech to jiskřilo ještě více. V 56. minutě domácí Šiška doslova přejel kotníky stříbrského Demjana, který však zápas, vzhledem k prázdné střídačce, se sebezapřením dohrál. Smutným hrdinou domácích se stal Beneš, který v 77. minutě zahodil vyloženou šanci. Naopak svůj bojovný výkon mohl i přes zranění korunovat Demjan, jeho hlavičku však Němec vytáhl konečky prstů na roh. Baníkovci vrhli veškeré síly do útoku. V 84. minutě pálil Flíček z první ještě vedle, ale o minutu později už Šaman křižnou střelou podél gólmana vyrovnal – 1:1. Stříbrská radost naplno propukla v 89. minutě, kdy na šestnáctce napřáhl Kertis a rozvlnil domácí síť - 1:2.

S. Žichovice – B. Stříbro 1:2. Poločas: 1:0. Branky: 38. Šiška – 84. Šaman, 88. Kertis. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 4:3. Diváků: 120.

BANÍK: Kos – Ichnatolya, Flíček, Šaman, Hřebík, Pelán, Demjan, Petraška, Kertis, Bednář, Harvila.