Po nečekaném vítězství v Chlumčanech se fotbalisté stříbrského Baníku představili na domácím trávníku. V utkání s favorizovaným FK Nepomuk byli vyrovnaným soupeřem, ale prohráli 0:1.

Začátek zápasu patřil hostům. V páté minutě nejprve Švec z přímého kopu protáhl Bláhu. V 10. minutě se kolem stříbrského Blažka šikovně obtočil Zajíc, tváří tvář Bláhovi však přestřelil! Rozhodující moment zápasu přišel ve 14. minutě, kdy z dálky napřáhl nepomucký Švec a přesnou střelou k tyči nedal Bláhovi šanci – 0:1. Pojistku mohl přidat Vosyka, který dostal ideální míč mezi obránce, ale netrefil branku. S přibývajícími minutami se začali prosazovat i hráči Baníku. Ve 30. minutě „vymotal" Bůžek tři obránce hostů, k zakončení mu však už nezbylo sil. Tentýž hráč se ve 45. minutě dostal až před branku Nepomuku, jeho střílený centr však nenašel nikoho ze spoluhráčů.

Druhý poločas pokračoval v aktivitě domácích. Ve 49. minutě pálil Florus z otočky nad branku Nepomuku. Baníkovci se i nadále snažili, měli míč častěji na kopačkách, ale chyběla přesnost i trocha štěstí v zakončení. V 65. minutě rozhodčí místo, aby po druhé žluté kartě vyloučil faulujícího Kozáka, udělil kartu jinému hráči hostů. V 85. minutě byl nedovoleně zastaven pronikající Florus, přímý kop Honzíka skončil pouze ve zdi. V závěru zápasu ještě nepřesně hlavičkoval Bůžek.

„Utkání by více slušela remíza. Myslím si, že si  ji kluci za výkon zasloužili. Hlavně ve druhém poločasu jsme byli Nepomuku více než vyrovnaným soupeřem. Želbohu, branku jsme nedali a tak nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek," řekl k utkání trenér B. Stříbro Jaroslav Patočka.

B. Stříbro – FK Nepomuk 0:1
Poločas: 0:1. Branka: Švec. Rozhodčí: Sladký. ŽK: 2:4. Diváci: 200.
Baník:  Bláha – Jareš, Honzík, Hřebík, Petrák (70. Nový), Charvát (77. Hruška), Kertis, Florus, Blažek (83. Balogh), Bůžek, Průša.