Mužstvo B. Stříbro vstoupilo do zimního turnaje v Horšovském Týnu výhrou s Holýšovem 4:0. Stříbrští začali utkání lépe a po čtvrthodině hry zúročili územní převahu. Pelán byl zastaven v pokutovém území nedovoleně a nařízený pokutový kop Jareš proměnil – 1:0. V dalších minutách přišly další šance a jeden gól. Z trestného kopu přesnou střelou zvýšil vedení Baníku Pelán – 2:0. Také Holýšov se snažil dotáhnout akce do úspěšné koncovky, ale do zápasu se nedostal. Ve 30. minutě se prosadil ve vzduchu Florus – 3:0. Když se opět minut později po přihrávce Jareše zapsal do listiny střelců Trnka – 4:0, bylo rozhodnuto. Po změně stran se v dresu Baníku objevilo dalších šest hráčů, přesto se obraz hry nezměnil. Baník si vytvářel další brankové příležitosti, ovšem na rozdíl oproti první půli už Baník žádnou neproměnil. Holýšovští hrozili pouze z protiútoků, ale ani jeden do gólu nedotáhli. S postupem času přestali bojovat a Baník kontroloval hru i výsledek. „V prvním poločasu se potvrdilo, že hráči začali přípravu dobře a hráli s plným nasazením. Po změně stran dostali šanci další hráči. Naše nasazení bylo přímo úměrné odporu soupeře, který za stavu 4:0 působil odevzdaným dojmem,“ řekl k utkání trenér B. Stříbro Jaroslav Lorenc.

B. Stříbro – Stafin Holýšov 4:0. Poločas: 4:0. Branky: 15. Jareš (PK), 22. Pelán, 30. Florus, 35. Trnka. Diváci: 20.

BANÍK: Kos – Harvila, Flíček, Kertis, Šaman, Jareš, Pelán, Petraška, Dyk, Bednář, Florus. Střídali Ichnatolya, Hřebík, Slába, Chlad a Trnka.