Fotbalisté B. Stříbro vyhořeli v koncovce a na brankáři Lub Kalašovi. Přestože takřka hodinu bojovali proti deseti borcům soupeře, prohráli v dalším kole fotbalové 1. A třídy v Lubech s místním mužstvem VD 1:0. Po opatrném začátku, kdy se oba týmy vzájemně oťukávaly, se do první šance zápasu dostali domácí. Kos vyběhl daleko z branky, aby vyboxoval míč, což se mu podařilo jen částečně. Nebezpečí před opuštěnou brankou hasil Šaman. Ve 14. minutě se Kos hodně protáhl po rohu domácích. Na druhé straně musel zasahovat po střele Šamana brankář Kalaš, jenž se stal, jak se později ukázalo, pro hráče Baníku nepřekonatelnou překážkou.

Chvíli nato našel Kertis dlouhým centrem Radka Dyka, který přehlavičkoval vyběhnutého Kalaše, domácí zachraňovali na brankové čáře. Ve 34. minutě se dočkali domácí. Po přímém kopu zůstali před stříbrským gólmanem dva hráči Lub a Smolík se štěstím skóroval – 1:0. Ve 36. minutě zajel stříbrský Jareš tvrdě do lubského hráče, který po odpískání neudržel nervy a musel předčasně do sprchy. Druhý poločas začal očekávaným náporem Baníku. Už ve 46. minutě pálil po přihrávce Bednáře Dyk pouze do brankáře.

O chvíli později postupoval na Kalaše Florus, ale jeho střelu stihl obránce vytěsnit na roh. V dalších minutách vyhořeli na Kalašovi postupně Dyk, Florus i Petraška. S přibývajícím časem se domácí hráči snažili hru kouskovat a hrát na brejky. Po jednom takovém musel zasahovat Kos. V 81. minutě vytáhl Kalaš střelu Jareše na břevno. Poslední minuty měli fotbalisté Baníku míč na svých kopačkách, ale kýžený vyrovnávací gól nepřišel.

BANÍK: Kos - Hřebík, Jareš, Petraška, Pelán, Šaman, Kertis, Florus, Dyk R., Uhlíř, Charvát (46. Bednář).