Nováček soutěže a jeden ze tří zástupců Tachovska ve fotbalové 1. B třídě zajížděl na Domažlicko, na horkou půdu T. Chodov. Mužstvo TJ Chodský Újezd si lepší úvod nemohlo přát. Zásluhou hattricku Bezdičky zvítězilo v Chodově 3:2.

Hosté se soupeře nezalekli a od úvodních minut byli aktivnější. Ovšem zkušený tým domácích „chytal“ útoky Chodského Újezdu do ofsajdové pasti a čekal na možnost rychlých protiútoků. Ve 12. minutě po špatné rozehrávce hostů nastřelil Tatran spojnici branky. Nebojácný výkon nováčka byl odměněn ve 21. minutě, kdy po ukázkové kombinaci celého útoku zakončoval Bezdička – 0:1. Po vedoucí brance byli domácí jako opaření a jen se bránili na své polovině hřiště. Ve 34. minutě domácí čekali od Bezdičky přihrávku na spoluhráče, ten ale prošel sám středem hřiště a poslal hosty do dvoubrankového vedení.

Do druhého poločasu nastoupil domácí Tatran se snahou dostat se zpátky do zápasu a měl mírnou územní převahu. Avšak jeho snažení končilo většinou okolo šestnáctky. V 63. minutě přišel jeden z protiútoků Chodského Újezdu a P. Pikl byl v pokutovém území sražen jedním z obránců. Penaltu proměnil Bezdička a připsal si na své konto první hattrick v této soutěži. Domácí se přesto nevzdávali a měli drtivou převahu. V rozmezí 70. a 80. minuty se blýskl několika zákroky hostující gólman Slivoně a držel „akcie“ svého mužstva hodně vysoko. Kapituloval až po chybné rozehrávce svých spoluhráčů a to běžela 85. minuta. Rozhodčí nastavoval a v něm inkasovali hosté druhou branku. Po sedmi minutách nastavení ale zápas ukončil a hosté se mohli radovat.

T. Chodov – TJ Chodský Újezd 2:3

Poločas: 0:2. Branky: Holar, Hála – Bezdička 3. Rozhodčí: Košák. ŽK: 1:1. Diváci: 80.

Ch. Újezd: Slivoně – T. Medek, Suchý, Beneš, L. Pikl ml., Šiler (81Trejbal), J. Pikl, Bezdička, L. Pikl st. (67. Dufka), P. Pikl, Pešta. Trenér Zd. Slowik.

Ohlasy z utkání najdete ve středečním vydání Tachovského deníku.