Bor zachránil bod

Bor - Dohrávka 1. B třídy ve fotbalu

30.4.2009

Ilustrační foto.Foto: Karel Pech

K dohrávce 1. B třídy ve fotbalu přijel do Boru tým Postřekova a po přehlídce tří neproměněných pokutových kopů remizoval s domácími sokolíky 2:2.

Postřekov se v Boru představil jako běhavý a kombinačně zdatný soupeř. Celý první poločas byl také lepším týmem a před odchodem do kabin vedl 0:2. Skóre zápasu otevřel v 15. minutě Jasan a po půlhodině hry přidal další branku Postřekova Beroušek.

Po změně stran dostal domácí do hry P. Blažek, který snížil na 1:2. To běžela 63. minuta a o dvě minuty později srazil Touš útočníka hostí a kopala se penalta. Domácí gólman svoji chybu napravil a exekutora vychytal. Stejnou výhodu měli Borští v 71. minutě, ale v penaltovém souboji s gólmanem Drozda prohrál. Borští se přesto nevzdávali, ale vyrovnávací branka nepřicházela. Velkou šanci měli domácí v 87. minutě, ovšem zkušený Vaňous poslal míč ze značky pokutového kopu nad branku. Domácí se kýženého vyrovnání dočkali až v nastaveném čase, kdy se v pokutovém území prosadil J. Blažek.

S. Bor – S. Postřekov 2:2. Poločas: 0:2. Branky: 63. P. Blažek, 92. J. Blažek – 15. Jasann, 30. Beroušek. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 3:2. Diváků: 100.

BOR: Touš – Kaněra, J. Zeman, L. Zeman, Drozda, P. Blažek, P. Zeman, Vaňous, Janků, J. Blažek, Andrle. Střídali Michl, Hadrovský a Podlipský.