Borští remizovali

BĚLÁ - Fotbalový turnaj v Bělé: St. Bělá - S. Bor 1:1Z

10.3.2008

Ilustrační fotoFoto: Archiv

V posledním utkání zimního turnaje Interspedico Cup na umělé trávě v Bělé nad Radbuzou remizovali Borští s domácím Startem 1:1. Od začátku měl zápas vyrovnaný průběh. Obě mužstva si vypracovala několik slibných příležitostí, ale ty nedokázala využít. Výjimkou byla v prvním poločasu střela Jutky, která skončila za zády domácího gólmana – 0:1. V samém závěru nastřelil ještě borský Blažek břevno. Po změně stran pokračovaly oba celky ve výkonu z prvního poločasu. Zatímco se hostům už přes několik šancí branku vstřelit nepodařilo, domácí se radovali v 76. minutě, když proměnili pokutový kop. Ještě před vyronávacím gólem také Start trefil břevno. „Začíná se nám rýsovat základní sestava. Kluci opět předvedli dobrý výkon. Můžeme být vcelku spokojeni,“ řekl k utkání asistent S. Bor Jaroslav Folejtar.

BOR: Touš – J. Zeman, L. Zeman, P. Zeman, Bláha, Janků, R. Vaňous, Šašek starší, Jutka, Andrle, Blažek. Střídali Michl, Soukup a Hadrovský.

10.3.2008 VSTUP DO DISKUSE

Představení nového loga a tabule v rámci projektu záchrany Böttgerova sloupu ve spolupráci s německou firmou v rámci projektu Böttger.

Jedním z cílů záchranných složek byl také požár valníku mezi Stříbrem a Těchlovicemi.

Bouřka se silným větrem zaměstnala hasiče v celém kraji

Plzeňský kraj - Hasiči odstraňovali padlé stromy a větve na více než třiceti místech.

OBRAZEM: Setkání s indiány vystřídalo kroužkování ledňáčků

Tachovsko – Společnému soužití člověka s přírodou se věnoval příměstský tábor s Dětským domovem Domino Plzeň.

Petr Ardeleanu bude v sobotu pískat na Baníku

Tachovsko – Ve čtvrtém kole nejvyšších fotbalových soutěží nebudou chybět ani jména všech tří Tachováků, kteří v nich působí. Dva z nich se vydají na Moravu.

Rozhodne již Stříbro o motokrosových titulech?

Stříbro - Neděle 20. srpna bude na motocyklovém závodišti ve Stříbře patřit atraktivnímu programu BUKSA/ADOS Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu.