Chodovoplánský Slavoj přivezl tři body

Horšovský Týn - V utkání 1. B třídy prohrál domácí FC Dynamo Horšovský Týn B se Slavojem Chodová Planá 0:2.

16.10.2012

Nováček krajské soutěže 1. B třídy pokračoval ve vítězné sérii. Slavoj Chodová Planá přivezl ze hřiště rezervy FC Dynamo Horšovský Týn výhru 2:0.

První musel své umění prokázat gólman Slavoje Petrželka, který už v páté minutě čelil šanci Dynama. O tři minuty později postupoval na druhé straně sám na brankáře Melichar, ale skóre se neměnilo stejně jako při příležitosti Chvala. V 15. minutě měl „loženku" chodovoplánský Soukup, ale z „pětky" neproměnil. Vedoucí gól měl na kopačce Melichar, ale branka Dynama byla zakletá. Před odchodem do šaten musel hasit nebezpečí brankář Chodovky.

Po přestávce se obraz hry nezměnil. Slavoj měl sice mírně navrch, ovšem koncovka byla špatná. Přes několik slibných možností na obou stranách se zdálo, že utkání spěje k remízovému konci. Snaha hostů ale byla korunována  v 80. minutě Radilem – 0:1. Dynamo vrhlo všechny síly do útoku a jeho šance na vyrovnání se ještě zvýšily po vyloučení stopera Plecitého. Slavoj ale nejtěsnější vedení nejen ubránil, ale v samém závěru ještě zásluhou Ovčačíka upravil na konečných 0:2.

„Zatím se nám daří. V tomto utkání kluci neproměnili sice několik příležitostí, ale v závěru dokázali rozhodnout. Výhra je o to cennější, že domácí nastoupili se šesti hráči prvního mužstva," řekl k výhře Slavoje jeho vedoucí Milan Brůžek.

FC Dyn. Horš. Týn – Sj. Chod. Planá 2:0
Poločas: 0:0. Branky: Ovčačik, Radil. Rozhodčí: Kovářík.  ŽK: 5:3. ČK: 1:1. Diváci: 120.
Slavoj: Petrželka – Ambrož, Plecitý, Melichar, Ovčačík, Soukup, Ryška (76. Radil), Kunc (56. Kysela), Chval, Ambrož, Hanko. Trenéři Zeman a Martínek.

16.10.2012 VSTUP DO DISKUSE

Indiáni v přípravě narazili. Motor je přejel v přesilovkách

Někteří prodejci na slavnostech obcházeli EET

Táborníci se stali svědky únosu. Pod dohledem policistů stříleli i ze samopalu

Bonětice – Policisté z Plzeňského kraje využili prázdninových pobytů dětí na táborech, aby jim zde předvedli své schopnosti.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Na nájezdu i výjezdu D5 u Nové Hospody pokračují stavební práce

Nová Hospoda/Bor – Z důvodu právě probíhající rekonstrukce, která potrvá do středy 30. srpna, upozorňujeme řidiče na úplnou uzavírku výjezdní i nájezdové větve dálnice u Nové Hospody.

Tachov – Fotbalisté FK Tachova po výhře v Mýtě se poprvé v KPM představili domácím fandům. V cestě za výhrou jim měla být Okula Nýrsko.