Derby vyznělo pro Bezdružice, Baník zvládl utkání v Postřekově

Tachovsko - Hrálo se další kolo fotbalové 1. B třídy.

12.5.2015

Los jedenadvacátého kola 1. B třídy v kopané proti sobě svedl dvě mužstva z okresu. Derby vyznělo lépe pro bezdružickou Jiskru, která v závěru rozhodla z penalty. Stříbrský Baník přivezl cenné body z Postřekova. Sparta hostila aspiranta na postup a Tlumačov zdolala 3:2.

Jak viděli zápasy trenéři a bafuňáři klubů z Tachovska.

Jiří Kertis, prezident B. Stříbro: „Dali jsme už ve dvacáté vteřině branku a to nás uklidnilo. Pak to bylo kdo z koho. Ve vyrovnaném utkání jsme byli lepší v koncovce a dokázali potrestat chyby domácích."
Ludvík Jüthner, předseda Sparty Dlouhý Újezd: „V prvních patnácti minutách jsme si vytvořili tři šance, ale bohužel je neproměnili. Přišel trest, kdy z prvního vážnějšího útoku skóroval soupeř. I nadále jsme si vytvářeli příležitosti a hosty prakticky k ničemu nepustili. Za zmínku stojí pouze přímý kop z hranice šestnáctky, kdy orazítkovali břevno. Dvě z šancí jsme pak dokázali proměnit a do poločasu výsledek otočit. Od začátku druhého poločasu jsme jasně opanovali hřiště a zvýšili na 3:1. Následovali opět neproměněné šance a soupeř z ojedinělého protiútoku snížil a zdramatizoval závěr utkání, který jsme ale zvládli a vítězství uhájili. Musím pochválit všechny hráče za bojovnost a potěšili svým vítězstvím sebe i všechny příznivce."

Ohlasy z derby a fakta k utkáním najdete ve středečním vydání Tachovského deníku.

12.5.2015 VSTUP DO DISKUSE

Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete.
54

Nejdelší vlasy
5

Kraj rekordní a kuriózní

O víkendu startuje okresní přebor

Tachovsko – Předehrávaným třináctým kolem soutěže odstartuje tento víkend okresní přebor druhé třídy. O první podzimní body bude bojovat čtrnáct týmů, včetně čtyř nováčků.

FOTO, VIDEO: Ulicemi Tachova tekla nafta, skvrna se táhla devět set metrů

Tachov – Skvrnu vyteklé nafty v délce několika stovek metrů museli ve středu dopoledne likvidovat hasiči ve spolupráci s silničáři v centru Tachova.