Divizní fotbalisté Tachova sehráli další přípravné utkání. Ze soustředění v Nové Vsi si do Tachova odskočila Slavie Vejprnice a na umělé trávě dostala od domácích pořádný výprask. Účastník Přeboru Plzeňského kraje inkasoval devět branek.

Tachované vstřelili vedoucí branku už po několika vteřinách, kdy chybující obranu Vejprnic potrestal Hobza – 1:0. Domácí byli nadále lepším týmem a svou převahu korunovali dalšími brankami. Do přestávky se trefili Hudec, Janoušek a Bauer.

Po změně stran se obraz hry nezměnil. Tachov měl stálou převahu, kterou potvrdil pěti brankami. Hrálo se převážně na polovině Vejprnic, které prakticky neohrozily gólmana Ptáka.

„Čekal jsem od soupeře větší odpor, ale hlavně pro něj byl velkou překážkou i terén. My se na něm připravujeme, a tak jsme se s ním lépe vypořádali. Nic ale nesnižuje náš výkon. Některé akce byly pohledné, dalo se na to koukat. To by měl být malý příslib do jarní části divizní soutěže,“ byl v tomto směru spokojený trenér FK Tachov Zdeněk Bečka.

FK Tachov – Sl. Vejprnice 9:0 Poločas: 4:0. Branky: 1. Hobza, 13. a 60. Hudec, 20. Janoušek, 40. Bauer, 53. a 77. Machač, 62. a 75. Hutta. Rozhodčí: Kožár. Diváci: 50.

Tachov: Makó – J. Viterna, Kaše, Bauer, Machač, Šácha, Hudec, Hutta, Petr Hobza, Janoušek, Bezdička. Střídali Pták, Tušl, Hanko, Kabourek a Móži.