Po výhře v Nepomuku (2:1) byli bezdružičtí příznivci natěšeni a čekali od svého týmu v okresním derby další body. Jiskra ale narazila na kvalitní mužstvo Rozvadova. Hosté působili fotbalovějším dojmem a v sestavě měli kanonýra Chadu, kterého domácí neuhlídali. Z výhry 1:3 se tak radovalo mužstvo od západních hranic.

Domácí začali aktivně a jejich první střelecký pokus z kopačky Sládka skončil nad brankou. Následně hlavičkoval vedle Komárek. Na druhé straně zahrávali Rozvadovští trestný kop Hankem, ovšem gólman jeho střelu kryl. Jiskra se dočkala v 11. minutě, kdy zaváhání obrany potrestal Šmídl – 1:0. V obrovské šanci se o čtyři minuty později ocitl Komárek, ovšem Bobčík své mužstvo podržel. Jeho protějšek Štefl už tak ve 21. minutě úspěšný nebyl. Po střele J. Horáčka doplatil na nerovný terén a míč jen s námahou vyrazil, dobíhající Chada už měl lehkou práci – 1:1. Domácí o sobě dali vědět ještě v 35. minutě, ale průnik Bachroně vyzněl do ztracena. Po brejku šel rozvadovský Roháč sám na Štefla a souboj vyhrál domácí gólman, který kryl i další střelecký pokus Roháče. Ve 40. minutě ale otálel Štefl s rozehráním a kopal se nepřímý kop v domácí šestnáctce. Po rozehrávce napřáhl Chada a Rozvadov vedl 1:2. Po změně stran vrhla Jiskra všechny síly do útoku, ale dva pokusy Martina Kalisty či hlavička Sládka vyrovnání nepřinesly. Po hodině hry stále více kontroloval vývoj utkání kompaktnější Rozvadov. V 65. minutě skončila tečovaná střela J. Horáčka jen těsně vedle branky a následný rohový kop usměrnil do branky hlavou Bečvář – 1:3. Dvě minuty na to se mohli domácí ještě dostat do zápasu, ovšem trestný kop Sládka skončil na zdi. V 79. minutě hasil chybu Bečváře před Koryntou gólman Bobčík. V 86. minutě vyslal projektil Bečvář a perfektním zákrokem se blýskl Štefl. Utkání zakončil Korynta zbytečným atakem na Hanka po odehrání míče.

Jiskra Bezdružice – TJ Rozvadov 1:3. Poločas: 1:2. Branky: 11. Šmídl – 21. a 40. Chada, 66. Bečvář. Rozhodčí: Jurčík. ŽK: 5:1. Diváků: 200. BEZDRUŽICE: Štefl – Komárek, Tomáš Blažek, Bastl, J. Gengel, Hvízdal, Lukáš Blažek, Šmídl (61. Marek Kalista), Sládek, Martin Kalista, Bachroň (70. J. Korynta). ROZVADOV: Bobčík – Kabourek, J. Horáček, Bečvář, Roháč, Chada, Pták (80. Kupilík), Hanko, Sopko (75. Růžička), Pícha, Zd. Horáček.