Domácí tým hledá kanonýra

Konstantinovy Lázně - Fotbalová 1. B třída: S. Konstantinovy Lázně prohrál se Spartakem Klenčí 0:2 (0:2)

31.8.2009

Fotbalová 1. B třída: S. Konstantinovy Lázně prohrál se Spartakem Klenčí 0:2 Foto: DENÍK/František Hlas

Mužstvo Konstantinových Lázních ani ve druhém kole fotbalové 1. B třídy nedokázalo vstřelit branku a opět tak prohrálo. Tentokrát doma a body si za vítězství 0:2 odvezl Sp. Klenčí.

Největší šanci domácích v prvním poločasu zahodil už v páté minutě Martin Bubeníček, když zcela sám hlavičkoval nad branku. O minutu později stejným způsobem naložil s příležitostí hostující Housar. V deváté minutě šel zbytečně do souboje s hráčem Klenčí gólman Štefl a byl z toho pokutový kop. Úspěšným exekutorem byl Franek – 1:0. Hosté měli ve zbytku poločasu hru ve své moci a Lázně nedokázaly vážněji ohrozit branku Webra. Ve 27. minutě nastřelil Housar břevno a domácí nevzali varování vážně. O pět minut později totiž přišel trest, kdy Franek propálil Štefla – 0:2.

Na začátku druhého poločasu zahodil slibnou příležitost Franek. Střelu Čecha domácí gólman vyrazil. Druhou šanci ke skórování měli domácí po hodině hry. Po signálu obstřelil gólmana D. Hoffmann a na brankové čáře míč vykopával Holar. V dalších minutách se už hrálo sice většinou na polovině hostů, ale jejich obrana pracovala spolehlivě a několik náznaků příležitostí domácího celku odvrátila. Lázně se stále tlačily k šestnáctce, ovšem jejich snaha o vstřelení branky byla marná.

„My jsme oproti zápasu v Chodově podali daleko lepší výkon, naše hra už byla mnohem lepší. Bohužel jsme nezvládli dva momenty a inkasovali dvě branky. Škoda jen, že se nám nepodařilo v úvodu skórovat, za našeho vedení by se utkání vyvíjelo jinak. Potěšení je ze zlepšeného výkonu, musíme bojovat dál,“ hodnotil utkání jeden z trenérů Lázní Pavel Rašín.

S. Konst. Lázně – Sp. Klenčí 0:2. Poločas: 0:2. Branky: Franek 2. Rozhodčí: Kovařík. ŽK: 5:3. Diváků: 80.

LÁZNĚ: Štefl – Hampapa, Bock, M. Bubeníček, Vaněk, Matouš Hoffmann, Pohlot, Hubač, D. Hoffmann, K. Bubeníček, Kyprý. Střídali Kašpar, Mádl a Zabloudil. Trenéři M. Tahavský, P. Rašín.

31.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

Ve Stříbře vznikne přípravná třída

Na západě Čech padaly teplotní rekordy

Tachovsko – Dlouho se přetahovala Stráž s Kostelcem o první místo v tabulce fotbalové druhé třídy. Kdo se nakonec stane přeborníkem okresu, muselo rozhodnout až závěrečné kolo.