Fotbaloví příznivci Rozvadova se dočkali první výhry svého týmu v krajském přeboru. Tříbodový zisk přišel až v šestém kole a domácí tým pokořil nebezpečné Přeštice. Výhra 3:1 je zcela zasloužená.

Úvod zápasu byl z obou stran opatrný. Ani jedno mužstvo nechtělo inkasovat brzký gól. Více aktivity měli domácí, ale jejich mírná převaha znamenala jen několik rohových kopů, které kýženou branku nepřinesly. Nedařilo se ani hostům a Benda, který se poprvé představil v brance Rozvadova, měl více práce s dirigováním obrany než se střelami soupeře. První vážné ohrožení branky přišlo po půlhodině hry po hlavičce L. Čížka. Jeho pokus vykopávali přeštičtí obránci z brankové čáry. V této fázi zápasu sílil nápor domácích, který byl od 20. minuty zřetelný a soupeř se dostával před šestnáctku Rozvadova jen sporadicky. V 37. minutě postupoval sám na gólmana Mráček, ovšem Daněk v brance Přeštic vytěsnil jeho střelu na břevno a radost Rozvadovským pak překazila obrana hostů, která dostala míč do bezpečí. Přeštičtí měli blízko ke vstřelení branky ve 43. minutě, kdy se po nepřehledné situaci v šestnáctce domácích ocitl před brankářem zcela sám Mastný. Z úhlu střílel jen do boční sítě. Nedáš, dostaneš bylo opět dokonáno. Rozvadovští podnikli rychlý útok, hosté odvrátili s námahou jen na rohový kop. Ten zahrával Malý, našel hlavu L. Čížka, který rozjásal domácí příznivce – 1:0. Rozhodčí Havel hned po rozehrání ukončil první poločas.

Po přestávce hosté doslova „vlítli“ na soupeře jako uragán, ovšem vážnou příležitost si nedokázali vypracovat. V 51. minutě měli výhodu trestného kopu domácí a Malý pálil jen do zdi. Na druhé straně hlavičkoval Turek vedle branky. Rozvadov se ještě více přiblížil k první výhře v přeboru v 65. minutě. Nedůslednosti v obraně hostů využil svým důrazem Roháč, vyhrál souboj s gólmanem Daňkem a předložil J. Horáčkovi, kterému nezbylo nic jiného, než míč „uklidit“ do prázdné branky – 2:0. Domácí měli v dalších minutách navrch. Malého průnik v 70. minutě a jeho následný centr ještě brankou neskončil, ovšem Mráček byl už v koncovce úspěšný – 3:0. O dvě minuty později přišel závar před domácí brankou, ale ti čisté konto uhájili. Gólový efekt nepřinesla Přešticím ani série rohových kopů. Domácí se v této fázi zápasu soustředili už více na obranu a podnikali rychlé protiútoky. Malého střela skončila vedle, J. Horáček pak ve výhodné pozici nezpracoval přihrávku Malého. To už se blížil závěr zápasu a v 84. minutě hlavičkoval Uzlík vedle branky. Další nebezpečí zažehnal včasným vyběhnutím Benda před střídajícím Hohlbergerem. Hosté se přeci jen dočkali, když v nastaveném čase skončil tečovaný trestný kop Bešty v síti.

TJ Rozvadov – TJ Přeštice 3:1 Poločas: 1:0. Branky: L. Čížek, J,. Horáček, Mráček – Bešta. Rozhodčí: Havel. ŽK: 3:1. Diváci: 200.

Rozvadov: Benda – L. Čížek, Křehlík, J. Horáček (83. Zd. Horáček), Malý (86. Gabčo), Kupilík (65. Karban), Tuhela, Mráček, Hanko, Roháč, Slowik (78. Šuranský). Trenér Slowik.