Tento tým se zatím připravuje na podzimní oficiální vstup do mistrovských fotbalových soutěží. Zatím porazil FC Lobzy Plzeň 7:1 a v neděli vyhrál na hřišti Kokašic 3:4.

„Domácí vedli po patnácti minutách 3:0, ale pak se nám podařilo jejich tlak eliminovat, do poločasu jsme snížili a po přestávce přidali další tři góly, takže se nám i ve druhém představení podařilo vyhrát,“ řekl Deníku zakladatel klubu Jan Kaluba.

Branky za Kokašice vstřelili Míšek, Malík a Leopold, za Domaslav se trafil dvakrát Klinger (oba góly z penalty), jednou Cimbota a jednou Švehla.

Klub SSC Domaslav byl založen v roce 2011 a podle jeho zakladatele je stále ve fázi budování. S kompletním kádrem chce tým nastoupit do mistrovských fotbalových soutěží letos na podzim.