Florus a Demjan dali dva góly

Město Touškov - Fotbal-1:A třída: Přestřelka v Městě Touškově skončila výhrou stříbrského Baníku 3:6.

12.11.2012

Klíčové utkání 1. A třídy fotbalisté B. Stříbro zvládli na jedničku. V Městě Touškově zvítězili po gólové přestřelce 3:6.

Začátek zápasu byl z obou stran opatrný a skóre utkání se měnilo až ve 23. minutě, kdy se trefil domácí Šiml. Baník si vypracoval slibné příležitosti, ovšem Florus a Vraštil nedali. Přesto se hosté dočkali vyrovnání ve 34. minutě. Ve vzdušném souboji se prosadil důrazný Demjan a hlavou vyrovnal – 1:1. Tímto stavem také skončil první poločas a do druhého lépe vstoupili stříbrští fotbalisté.

Ve 48. minutě po akci Jareše skóroval Petraška – 1:2. O tři minuty později už to bylo pro Baník ještě veselejší. Vraštil s Florusem se snažili dopravit míč do sítě až se to posledně jmenovanému povedlo – 1:3. Jenže nemá se dlouho slavit, po třech minutách domácí Zajíčkem snížili – 2:3. Baníku ale vyšel dokonalý kontr a v 54. minutě už to bylo zásluhou Vraštila opět o dvě branky – 2:4. Bláznivá gólová přestřelka pokračovala v 61. minutě, kdy svou druhou branku v utkání dal Florus – 2:5. Diváci se rozhodně nenudili, protože neuplynuly ještě tři minuty a domácí vykřesali Hauerem opět naději – 3:5. Domácí se tlačili do útoku a Baník měl slibné příležitosti do otevřené obrany. Obrana hostů ale Touškov do vážnější příležitosti nepustila a nedovolila tak zdramatizovat průběh utkání. Konečnou podobu výsledku dal v 87. minutě svou druhou trefou Demjan – 3:6.

„Hodně podobné utkání jako doma se S. Svéradice. Tentokrát se nám ale dařilo v koncovce. Inkasovali jsme po našich chybách hodně laciné branky. Jinak soupeř si sám vyloženou příležitost nevypracoval. Byl to oboustranně útočný fotbal, my ale měli více šancí a tentokrát je také proměnili. Kluci si dokázali, že se umí gólově prosadit a věřím, že jim sebevědomí vydrží do domácího zápasu s Nýrskem," řekl k výkonu mužstva Baníku trenér Jaroslav Patočka.

S. Město Touškov – B. Stříbro 3:6
Poločas: 1:1. Branky: Hauer, Zajíček, Šiml – Demjan 2, Florus 2, Petraška, Vraštil. Rozhodčí: Bína. ŽK: 0:1. Diváci: 80.

Baník: Bláha – Blažek, Bůžek, Demjan, Průša, Šaman, Petraška, Vraštil, Týr, Jareš, Florus. Střídali Charvát a Balogh.

12.11.2012 VSTUP DO DISKUSE

Naši prvňáci už ve středu v Tachovském deníku, představíme ZŠ Mánesova

Dopravní nehoda auta pošťáků mezi Děčínem a Hřenskem.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Chodová Planá - Hladina vody pomalu klesá a ryby se stahují k požeráku, kde je ještě hloubka.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Draci se vznášeli nad Borem

LOUČKA ZA VĚŽÁKEM V BORU PŘILÁKALA DESÍTKY DĚTÍ, kteří přišly ukázat své umění udržet létajícího draka co nejdelší dobu ve vzduchu.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.