Stříbrský nováček byl hostem Chanovic a po prohře 5:3 si tak do tabulky přeboru žádné body nepřipsal.

Hrálo se na sněhu a za stálého sněžení. Baník měl do utkání katastrofální vstup, kdy už v šesté minutě inkasoval z kopačky Tafata na 1:0. Domácí byli od úvodního hvizdu rozhodčího lepším týmem a svoji převahu potvrdili v 19. minutě gólem na 2:0. Stříbrští jak do poločasu vstoupili, tak ho také dohráli. Ve dvou gólových příležitostí Chanovic podržel hosty gólman Kostelníček.

Do druhého poločasu Baník přeskupil řady a během dvaceti minut bylo vyrovnáno. V 52. minutě snížil Vágner a v 59. minutě srovnal zásluhou Hřebíka. Po skvělém začátku ´vyrobili´ hosté dvě fatální chyby a v 69. šli domácí opět do vedení, o minutu později už měli dvoubrankový náskok. V divokém utkání na góly, při kterém se ´ženili všichni čerti´, snižoval v 78. minutě z trestného kopu Kasl na 4:3. Blízko k vyrovnání měli Bednář a L. Mička. Branka ale padla v 87. minutě na druhé straně do otevřené obrany a bylo rozhodnuto – 5:3.