Výkonem mladší žáci v Ústí nezklamali

ÚSTÍ NAD LABEM - Mladší žáci FK Tachov prohráli v Ústí 0:3

9.10.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/František Hlas

K dalšímu diviznímu utkání odjížděli žáci FK Tachov do Ústí nad Labem, odkud se ale vraceli s prázdnou.

FK Ústí n. Labem – FK Tachov 3:0 (2:0) – (mladší).

Domácí byli jasným favoritem. Přesto Tachované přijeli sehrát čestný souboj a body lacino neodevzdat. Do utkání nastoupili bez zraněného Honzíka a do kádru opět povolali tři mladé naděje z rezervního týmu. Domácí začali utkání velkým tlakem a vytěžili dva rohovové kopy. První ještě vyzněl naprázdno, ale z druhého po chybně odehraném míči Danka už skórovali– 1:0. Hosté se dokázali dostat do šancí, ale gólová efekt to nepřineslo. Nejslibnější byla akce ve 20. minutě, kdy Sovka našel Bezdičku a ten servíroval do šestnáctky přihrávku Sušankovi. Toho ale obrana domácích už k míči nepustila. O tři minuty později byli na druhé straně domácí úspěšní. Po autovém vhazování neuhlídal Lanfranchi svého hráče a ten z 18 m nekompromisně zvýšil na 2:0.

Po výměně stran měl ve 32. minutě blízko ke snížení Tachov. Marek podržel míč, prošel až na hranici šestnáctky a přihrával. Bohužel jeho příhra adresáta nenašla. Pak mezi 39. a 41 min. přišli dvě vážné šance domácích, ale gólman Žipaj tým podržel. Ve 47 min. zahrávali domácí po faulu přímý kop a míč skončil v šibenici – 3:0. V závěru utkání bylo k vidění několik příležitostí na obou stranách, ovšem stav už se nezměnil.

TACHOV: Žipaj - Danko, Klesa, Šlehofer, Vejvoda, Sovka, Sušanka, Bezdička, Marek, Lanfranchi, Sláma. Střídali Dlouhý, Hlad, Fišr, Vávra a Volka. Trenér Janák, asist. trenéra a ved. mužstva Radek Volka, masér Hudec.

„Nemyslím si, že bychom předvedli odevzdaný výkon. Kluci bojovali o každý balon. Je pravda, že jsme si nepřipravili moc gólových šancí, zápas se spíše odvíjel ve středu pole. Musím pochválit Klesu, který výborně nahradil zraněného stopera Honzíka. Podržel nás gólman Žipaj, který vychytal dvě tutové šance. Druhý poločas byl z naší strany určitě lepší. Kluci předvedli pohledný a kombinační fotbal. Body jsme určitě nečekali, ale s výkonem můžeme být i po prohře spokojeni,“ hodnotil zápas trenér František Janák.

9.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Indiáni v přípravě narazili. Motor je přejel v přesilovkách

Někteří prodejci na slavnostech obcházeli EET

Táborníci se stali svědky únosu. Pod dohledem policistů stříleli i ze samopalu

Bonětice – Policisté z Plzeňského kraje využili prázdninových pobytů dětí na táborech, aby jim zde předvedli své schopnosti.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Na nájezdu i výjezdu D5 u Nové Hospody pokračují stavební práce

Nová Hospoda/Bor – Z důvodu právě probíhající rekonstrukce, která potrvá do středy 30. srpna, upozorňujeme řidiče na úplnou uzavírku výjezdní i nájezdové větve dálnice u Nové Hospody.

Tachov – Fotbalisté FK Tachova po výhře v Mýtě se poprvé v KPM představili domácím fandům. V cestě za výhrou jim měla být Okula Nýrsko.