V dalším zápase zimního turnaje v Bělé Interspedico Cup prohráli plánští fotbalisté s SK Poběžovice 1:4.

Plánské mužstvo nastoupilo k utkání ve značně kombinované sestavě. Přesto drželo s hosty krok. Poběžovičtí se ujali vedení, ale vlastním gólem se přičinili o nerozhodný stav. Vše nasvědčovalo tomu, že vydrží až do přestávky, ale opak byl pravdou. Plánští v závěru poločasu inkasovali a do kabin odcházeli s jednogólovým mankem. Po přestávce se snažili domácí o vyrovnání, ovšem v koncovce byli bezzubí. Také Poběžovice se nedokázaly v koncovce dlouho prosadit a rozhodnutí tak přišlo až v samém závěru utkání. Hostům se podařili do otevřené obrany dva brejky a upravili stav zápasu na konečných 1:4. “Jsem hrozně zklamán přístupem některých hráčů. To, v jaké sestavě jsme museli nastoupit do utkání, je ostuda plánského fotbalu. Nevím jestli mám ještě vůbec věřit, že se vše srovná a obrátí k lepšímu,“ neskrýval zklamání sekretář BKV Planá Karel Rozhoň, který k samotnému průběhu utkání řekl: „Poběžovičtí byli lepší, ale my i přes ´slátanou´ sestavu měli některé slibné příležitosti na vyrovnání. V závěru jsme hru otevřeli a dvakrát inkasovali z rychlých protiútoků.“

BKV Planá - SK Poběžovice 1:4. Poločas: 1:2. Branky: Vitoň 2, Timura, Krutina - vlastní. Rozhodčí: Kopl – Šlapák, Lhotka. Diváci: 20.

PLANÁ: Šindelář – T. Böhm, Rozhoň, Vl. Böhm, Lhotka, Nguyen Huy, Havlíček, M. Bernas, Malich, Slavík, Makrlík.