Trefy Löbla jen zmírnily prohru, v průběžném pořadí vede Slavoj

STŘÍBRO - Druhým kolem pokračoval zimní turnaj B. Stříbro

11.2.2008

Sj. Chodová Planá – S. Sulislav 3:2.Foto: DENÍK/František Hlas

Fotbalisté Chodové Plané a Blatnice si připsali do turnajové tabulky tři body. Mužstva Záchlumí a Sulislavi vyšla naprázdno. Taková je bilance druhého kola zimního turnaje B. Stříbro. V průběžné tabulce vede tým Slavoje Chodová Planá (4 body) a za ním jsou tříbodové celky Sokol Sulislav a Slovan Blatnice.

Sj. Chodová Planá – S. Sulislav 3:2. Chodová Planá měla do utkání raketový vstup. Už v 6. minutě proměnil pokutový kop Turek. Po půlhodině hry vedl Slavoj 3:0 a zdálo se být o výsledku rozhodnuto. Po změně stran ale přišla zlepšená hra Sulislavi a Löbl z pokutového kopu snížil na 3:1. Pak se nádherně trefil z dvaceti metrů a ´zadělal´ na drama. Slavoj si už ale výhru pohlídal a připsal si do tabulky tři body. Diváci v tomto utkání viděli tři proměněné pokutové kopy.

Poločas: 3:0. Branky: 6. Turek (PK), 22. V. Polcmart, 26. Kunc st. (PK) – 57. a 70. Löbl (1xPK). Rozhodčí: Kožár – Štrincl, Hanilec. Diváci: 20.

CH. PLANÁ: J. Polcmart – Kutička, Kunc, Pikl, Zápotočný, Rolko, Plecitý, Hrabák, Kunc, V. Polcmart, Turek.

SULISLAV: Pírka – Řezníček, L. Gebert, Strohschneider, Hlavin, Krištofovič, Soukup, Löbl, Harvila, Kaplár, Baxa.

M. Záchlumí – Sl. Blatnice 1:4. Kvalita byla na straně Slovanu, který byl hlavně důraznější v koncovce a zaslouženě zvítězil. Náš zástupce podal snaživý výkon, ovšem na soupeře to nestačilo.

Poločas: 0:2. Branky: 80. Kříž – 8. Kolerus, 20. Karban, 56. Skříčil, 82. Liškutín. Rozhodčí: Štrincl – Kožár, Hanilec. ŽK: 1:1. Diváci: 20. ZÁCHLUMÍ: A. Kozelka – Kalina, Budek, Kříž, Škornička, Horník, Hrad, Štrejn, Vozák, D. Kozelka, Formánek. BLATNICE: T. Karban – Zelený, Hoštálek, Seer, Štorc, Fišer, J. Karban, Liškutín, Šindelář, Kolerus, Greif.

11.2.2008 VSTUP DO DISKUSE

Rybník Regent u Chodové Plané na Tachovsku se připravuje na výlov.
8

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Draci se vznášeli nad Borem

LOUČKA ZA VĚŽÁKEM V BORU PŘILÁKALA DESÍTKY DĚTÍ, kteří přišly ukázat své umění udržet létajícího draka co nejdelší dobu ve vzduchu.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.

Stavitelé chrámů vystavovali v Paříži

Tachov – Už během loňského školního roku se žáci Základní školy Kostelní Tachov zapojili do projektu Hraví architekt – hraví stavitelé chrámů.

Zlatá hlavička Koláře: Viktoria dobyla Letnou!

Praha – Dokázali to! Fotbalisté Viktorie Plzeň zvítězili i v desátém kole první ligy. V Praze na Letné porazili Spartu 1:0 brankou Daniela Koláře. Zároveň desátým vítězstvím v řadě překonali rekord Sparty z podzimu 2011 v počtu vítězství od začátku sezony.