Na 12. ročník si pozval kromě svého „B“ týmu dále K.F.M. Planá, Jiskru Bezdružice a Sokol Konstantinovy Lázně. Hrálo se systémem každý s každým 2x15 minut, v případě nerozhodného výsledku se kopaly jako pomocné pokutové kopy. Celý turnaj odřídili s přehledem arbitři Robert a Karel Friedenbergrové. Turnaj krátce zhodnotil Petr Thoma: „Děkuji všem účastníkům a oběma rozhodčím za předvedené výkony. Myslím si, že se hrálo férově a diváci mohli být rovněž spokojeni. Turnaj se podle mého názoru vydařil.“

Po skončení předal vedoucí turnaje Petr Thoma pohár vítěznímu týmu Sokola Kokašice A. Ten zvedl nad hlavu jeho brankář Lukáš Lacman. Dále byli ohodnoceni jako nejlepší střelec David Kolářský, rovněž z „A“ týmu, který turnaj pořádal. Zatížil konta brankářů čtyřmi góly. Nejlepším hráčem byl zvolen teprve 15letý gólman zálohy Kokašic Pavel Bobek. S. Kokašice B - K.F.M. Planá 0:5 (0:3). Jednostranné vítězství hostí. kde střelecky exeloval Kulíř se čtyřmi trefami. Pátou přidal Rýdl. J. Bezdružice - S. K. Lázně 0:0. První nerozhodný výsledek turnaje.

V penaltovém rostřelu byli šťaštnější lázenští. S. Kokašice A–K.F.M. Planá 0:0.. I tento zápas rozhodovaly penalty. Zde zvítězili hráči pořadatelského týmu. S. Kokašice B - J. Bezdružice 0:4 (0:3). O hladkém vítězství rozhodla Jiskra už v první půli. Branky: Vašíček, Čada, Jonáš a Košátko. S. Konst. - Lázně - K.F.M. Planá 0:0. Oba týmy zahodily několik šancí a tak se střílely opět penalty. Zde byli přesnější plánští fotbalisté. S. Kokašice A - Jiskra Bezdružice 0:0. Poslední nerozhodný a bezbrankový duel turnaje.

V penaltovém rozstřelu vyhráli domácí. S. Kokašice B - S. Konst. Lázně 0:1 (0:0). Vítězství zajistil čtyři minuty před koncem střelou Holák. J. Bezdružice - K.F.M. Planá 1:0 (0:0). Vyrovnané utkání rozhodl ve 24. minutě Vašíček. S. Konst. Lázně - S. Kokašice A 0:1 (0:0). Branku minutu před koncem, kterou rozhodl o vítězství, vstřelil Kolářský. S. Kokašice B - S. Kokašice A 1:5 (1:1). Poslední souboj svedl oba domácí týmy. Překvapivě vyrovnaná hra v prvním dějství.

Záloha dokonce vedla brankou Pavlíka z pokutového kopu. Hned po rozehrávce vyrovnalo “áčko“ Ševčíkem. Druhou půli rozhodl třemi trefami David Kolářský, kterému sekundoval v poslední minutě Fiala. Pořadí: 1. Sokol Kokašice A– 10 bodů, 2. Jiskra Bezdružice– 8, 3. K.F.M. Planá– 6, 4. Sokol Konstantinovy Lázně– 6, 5. Sokol Kokašice B– 0 b.