Žáci tentokrát prohráli

KLADNO - K mistrovskému utkání žákovské divize zajížděli žáciFKTachov do Kladna.

30.8.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Alena Burešová

Po celý čas utkání měli domácí územní převahu, měli jasnou kontrolu nad balonem a hosté se snažili pouze bránit bez větších útočních akcí. Ve třetí minutě prvního poločasu padl nešťasný gol z velké vzdálenosti, kdy gólmanu Tachova podklouzly nohy na mokrém trávníku a vysoký balon neudržel v rukách. Ve 12. minutě po rohovém kopu hlavou zvýšil na 2:0 domácí Suchý.

Po změně stran došlo k rychlému střídání u hostů, odešel zraněný stoper Lanfranchi, a pak nastala kanonáda domácích s konečným výsledkem 6:0. SK Kladno - FK Tachov 6:0 (0:2) Sestava FK: Faltus – Danko, Tattan, Vejvoda, Vácha (46. Volka), Výleta (21. Fencl),Tušl (42. Geiger), Bezdička, Lanfranchi (35. Hlad), Sušanka (33. Dlouhý), Vávra. Trenér Janák, asistent a ved. mužstva Volka. Rozhodčí: Dobrý – Pohnan, Hladík „Na Kladno jsme odjížděli značně oslabeni, chyběla silná trojice ze základu: Honzík, Klesa, Šlehofer a nová posila z Plané Dominik Sovka.

Měli jsme velké problémy sestavit obranu a po zranění Lanfranchiho jsme museli na stopera stáhnout Danka a pak přestala fungovat i záloha. Perfektní výkon předvedl gólman Faltus, který vychytal tak dalších pět golů. Kladno mělo perfektní vyrovnaný kádr a je vidět, že bude bojovat zpět o místo v první lize. Urostlí kladeňáci nám opravdu nenechali moc prostoru a naši kluci se hlavně báli osobních soubojů,“ uvedl vedoucí mužstva Radek Volka.

30.8.2007

Špacírem po Zlaté cestě putovali nadšenci cestou necestou
18

OBRAZEM: Špacírem po Zlaté cestě putovali nadšenci cestou necestou

NA PRVNÍM LETOŠNÍM VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ v Kladrubech se sešli všichni pozvaní hosté, a tak byla obřadní síň zaplněná téměř do posledního místa.