Krajském přeboru fotbalových přípravek se týmu FK Tachov daří. Tentokrát bodoval na domácím trávníku.

V prvním zápase proti 1. FC K. Vary dali Tachované rychlé tři góly a zdálo se, že výhra Tachov je jasná. V úvodu druhého poločasu se ale Varští po dvou chybách v domácí obraně dostali lacino do utkání. V následujících minutách si hosté vypracovali několik šancí, které naštěstí pro Tachov skončily nepřesným zakončením. Nedáš, dostaneš se opět potvrdilo a domácí Ruda zvýšil z protiútoku na 4:2. Karlovarští se nevzdávali a dokázali ještě v závěru zápasu snížit na konečných 4:3. Ve druhém zápase Tachov „přejel“ jednoznačně Lokomotivu K. Vary 5:1.

Výsledky 8. kola: FK Tachov – 1. FC K. Vary 4:3 (3:0, Ruda 3, R. Skopový). FK Tachov - Lokomotiva K. Vary 5:1 (3:1, M. Skopový 2, R. Skopový, Volka, Zušťák).

TACHOV: Landrgott, Kolář – Volka, Čoka, R. Skopový, M. Skopový, Ruda, Hutta, Zajíček, Sýkora, Zušťák, Štíbr. Trenéři M. Ruda, R. Pánek a J. Landrgott.

V příštím kole hraje Tachov v neděli od 10 hod proti Viktorii Mar. Lázně a B. Sokolov B.