Fotbalisté S. K. Lázně se definitivně záchránili v krajské soutěži 1. B třídy. Rozhodli o tom v sobotním zápasu se S. Postřekov, kdy zvítězili 2:0. Důležité utkání začali lépe domácí, kteří byli aktivnější. Konstantinky měly nejblíže ke vstřelení branky po dvou pokusech Hoffmanna. Ten v prvním případě nezamířil přesně a ve druhém skončila jeho střela na břevně. Pohlot pálil těsně nad branku. Hosté měli jednu loženku, ovšem míč letící přes pětku nikdo do branky nedoklepl. Příznivce Lázní rozjásal ve 34. minutě Vrána, který zúžitkoval rohový kop Rašína – 1:0. Po změně stran byl domácí celek jednoznačně lepší a svůj tlak korunoval v 70. minutě. Rašín centroval na Pohlota, jenž vrátil Vránovi a ten z blízka dorazil do sítě – 2:0. Lázně měly hru ve své moci a a mohli vyhrát ještě větším rozdílem. Leopolda ale vychytal postřekovský gólman.

S. Konst. Lázně – S. Postřekov 2:0. Poločas: 1:0. Branky: 34. a 70. Vrána. ŽK: 4:0. Diváků: 70.

K. LÁZNĚ: Štefl – Bock, Bubeníček, Vaněk, Pohlot, Hoff〜mann, Vrána, Rašín, Hampapa, Holák, Zabloudil. Střídali Leopold, Packan a Kašpar.