Hattrick dali Sak a Jutka

Tachovsko - V šestém kole druhé třídy „padlo" 37 branek, nejvíce v Damnově.

24.9.2014

V šestém kole okresního přeboru druhé třídy „dopadly" všechny zápasy podle papírových předpokladů. Snad se jen nečekala domácí prohra Záchlumí. Velké drama bylo k vidění v Damnově, kde domácí otočili se Stráží nepříznivý stav 1:4.

O víkendu padlo 37 branek, nejvíce právě v Damnově (9) a nejméně v Kostelci (3). Do ochozů zavítalo 294 diváků, nejvíce jich přišlo na utkání Damnov – Stráž (55) a nejméně v Záchlumí a Třemešném (30). Rozhodčí napomínali jen 19 hráčů a jediným hříšníkem kola byl T. Duník ze Sulislavi.

Plánští se po nedohraném utkání v Maršových Chodech „vyřádili" se Kšicemi a nedali jim žádnou šanci (4:0).

Lázně se po rozpačitém začátku pomalu rozjíždí. Odnesl to domácí Černošín, který sice smazal dvoubrankové manko, ale závěr nezvládl. Hatrickem se blýskl Sak (2:4).

Mladíci ze Stráže už po druhé ztratili dobře rozehrané utkání (Částkov). V Damnově vedli už 4:1, přesto odjížděli bez bodů (5:4).

Hraničář rozhodl v Třemešném už první poločas a vedení s přehledem udržel (1:4).

Souboj dvou celků ze spodku tabulky domácí Motor nezvládl a o třech bodech Sulislavi rozhodl osm minut před koncem Rejman (2:3).

Pro oba týmy důležitý zápas skončil lépe pro Kostelec. Jiskra stále čeká na první výhru v soutěži (2:1).

Posílené Dynamo o hráče z „rozpuštěné" rezervy Tachova zůstalo v Boru za očekáváním. Dostalo nepopulárního „bůra" i zásluhou Jutky, který dal tři branky (5:0).

Fakta utkání a sestavy všech týmů najdete ve čtvrtečním vydání Tachovského deníku.

24.9.2014 VSTUP DO DISKUSE

Městský úřad

Stropní ventilátory zvýší komfort při čekání na úřadě

Jaroslav Kracík

Kracíkovi role učitele nevadí. Mladým pomůžu rád, říká útočník

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Pusťte si televizi. Rodí tam Plzeňanky

Unikátní pohled do nejintimnějších okamžiků každé ženy, který se natáčel v plzeňské fakultní nemocnici, právě startuje.