Fotbaloví příznivci mohli o víkendu vidět dalších sedm zápasů v nejvyšší okresní soutěži. V 16. kole padlo 26 branek, žlutou kartu vidělo 37 hráčů a pět hříšníků červenou. Kompletní kolo shlédlo 558 diváků.

Částkov – Kostelec 3:2 Kostelečtí prohospodařili dvoubrankový náskok a v závěru přišli i o bod. Poločas: 1:2. Branky: 35. a 70. P. Hrabovský (PK), 89. Zavacki – 5. M. Jamriška, 25. Blažek. Rozhodčí: Šlapák – Burda, Pešek. ŽK: 5:3 (R. Hrabovský, Kořínek, Krýsl, P. Hrabovský, Lebeda – P. Jamriška, M. Honzík, Vozabule). ČK: 1:1 (77. Kořínek – 84. Ježek). Diváci: 100.

ČÁSTKOV: Bydžovský – Špelina, R. Hrabovský, Krýsl, Kořínek, Zavacki, Skotnický, Červinka (80. Kamarýt), Lebeda (66. Kopecký), P. Hrabovský, Fabo. KOSTELEC: P. Jamriška – M. Honzík, J. Jamriška, Blažek, Trhlík, Hyťha, Ježek, Liška, M. Jamriška, Pešík (87. Průcha), Vozabule.

Sulislav – Lesná 3:3 Domácí vedli už 2:0, ale Lesná výsledek otočila. O tři body přišla až v samém závěru. Poločas: 2:1. Branky: 5. a 87. Löbl, 12. Kaplár – 40., 47. a 75. Vasil Danko. Rozhodčí: Burda – Sirový, K. Friedenberger. ŽK: 2:2. (L. Gebert, Plešinger – Vas. Danko, Voron). ČK: 1:0 (50. Pírka). Diváci: 70.

SULISLAV: Pirka – Holpuch, L. Geber, Plešinger, Mička (70. Strochschneider), Krištofovič, Soukup (43. Harvila, 50. Luk. Gebert), Lőbl, Laudát, Hladík, Kaplár. LESNÁ: Kuchyňka – Gangur, V. Danko, Holc, Rohlík (65. Maslý), Prexl, Lupša, Vasil Danko, R. Danko, Šesták (75. Besmák), J. Voron.

Dl. Újezd B – Stříbro B 4:1 Hosté přijeli pouze s deseti hráči a rezerva Sparty měla po celé utkání jasně navrch. Poločas: 3:0. Branky: 16. Lanc, 31. a 33. Dravecký, 80. Beneš – 82. Vyšín. Rozhodčí: Kožár Lhotka, Kopl. ŽK: 1:0 (Dravecký). Diváci: 50.

DL. ÚJEZD B: Haník – Pácal, Beneš, Marek, Matějka (72. Sika), Švábek, Lanc (46. T. Bukva), Vondráček (46. A. Dravecký), Gunčaga, Dravecký, Sobotík (65. Krasanovský). STŘÍBRO B: Kos – Smiřák, Petřina, Sláma, Soukup, Heis, Lešák, Kostelníček, Daniel, Vyšín.

Z. Chodov – Halže 2:2 Baník dvakrát vedl, ale Čechie si nakonec odvezla cenný bod. Poločas: 1:0. Branky: 44. E. Pikl, 77. R. Mazanec – 66. J. Božek, 85. Hotový. Rozhodčí: Lhotka – Pešek, Voráček. ŽK: 5:6 (Lamberger, R. Mazanec, A. Kurčík, E. Pikl, Řežábek – Hauser, Koreš, Hotový, Karásek, Soukup, Herout). Diváci: 43.

Z. CHODOV: Metelka – Lamberger, R. Mazanec, Řezníček, Fidler, Drha (35. J. Kurčík), Founě, A. Kurčík, Pikl (65. T. Řežábek), Hlinčík (50. M. Mazanec), Zajíček. HALŽE: Hauser – Rőmer (46. Matoušek), Koreš, Hotový, Křehlík, J. Božek (85. Chaloupek), Matoušek, M. Božek, Karásek, Soukup, Herout.

Záchlumí – Černošín 3:0 Nováček hrál od 32. minuty bez vyloučeného Červeného, který zabránil vstřelení branky rukou. Motor přesilovku využil a v tabulce šplhá vzhůru. Poločas: 1:0. Branky: 32. P. Kříž (PK), 48. K. Kříž, 50. Štrejn. Rozhodčí: Štrincl – Majerčík, Sirový. ŽK: 1:3 (Horník – Turek, Petrovič, Balogh). ČK: 0:1 (32. Červený). Diváci: 100.

ZÁCHLUMÍ: A. Kozelka – Štrejn, Koníček, Štrobl, Budek, Horník (80. Formánek), Hrad, P. Kříž, Škornička (79. Svoboda), K. Kříž, Štrejn (52. Šubrt). ČERNOŠÍN: Mikulovský – Turek, Klepsa, Melich (60. Bláha), Lacman, Petrovič, Balogh starší, Červený, Hacker (84. Filipčík), Balogh mladší, Majerčík.

Kšice – Studánka 1:0 Hubené vítězství zajistil domácím Bronec. Kšičtí si připsali tři důležité body. Dynamo opět propadlo v koncovce a odjelo s prázdnou. Poločas: 0:0. Branky: 55. Bronec. Rozhodčí: Novotný – Vala, Loukota. ŽK: 0:1 (Honzátko). Diváci: 45.

KŠICE: Brzobohatý – J. Šetlík, Flíček, Berta, I. Šetlík, Šmídek, Němec, Volf (65. Kasal), Janout, Bronec, Kaprhál. STUDÁNKA: Šimáně – Honzátko, Bureš, Černý, Hubálek, Branský, Novohradský, Janovec, Lončík, Janča, Jílek (77. Marek).

Chodová Planá – Bor 1:1 Šlágr kola byl se dal nazvat zápasem dvou poločasů. V prvním byl lepší Slavoj, ve druhém pak vedoucí celek. Ten si odváží bod zásluhou šťastné branky Šaška v závěru zápasu. Poločas: 1:0. Branky: 45. Hrabák – 89. Šašek. Rozhodčí: Štrincl – Kopl, Bizoň. ŽK: 2:5 (Pikl, Plecitý – P. Zeman, L. Zeman, Bláha, Janků, M. Vaňous). ČK: 0:1 (90. P. Zeman). Diváci: 71.

CH. PLANÁ: Pulchart – Kutička, P. Sykal (46. Ryška), J. Pikl (80. Turek), Plecitý, Rolko, Matys, Kunc ml., Kunc st., Zápotočný, Hrabák. BOR: Touš – J. Zeman, Krivda, P. Zeman, R. Vaňous (46. M. Vaňous), Šašek, L. Zeman, Blažek (65. Andrle), Kaněra (46. Janků), Bláha, Vorlíček (46. Hadrovský).