Hraničář dostal velký výprask

Tachovsko - V okresním přeboru II. třídy ve fotbalu se hrálo 18. kolo, které se neobešlo bez překvapení

29.4.2009

Přimda – Stříbro B 3:1Foto: DENÍK/František Hlas

O víkendu se hrálo kompletní osmnácté kolo okresního přeboru II. třídy. Opět se rodily překvapivé výsledky a zase v tom figurovala mužstva bojující o postup do krajské soutěže. Šok připravili svým příznivcům fotbalisté Částkova.

Zápasy navštívilo 428 (408) fotbalových příznivců, kteří viděli 37 (37) branek. Napomínáno bylo 36 hráčů a vyloučeni 2 (1) borci. Oba hříšníci byli ze Zadního Chodova – Belobrad a Pikl. Údaje v závorce jsou z minulého kola.

Ch. Újezd – Černošín 2:1 Favorit se dlouho trápil a měl namále. Nepříznivý výsledek otáčel po změně stran. Poločas: 0:1. Branky: 55. vlastní (Lacman), 67. T. Medek – 17. Červený. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:3. Diváků: 55. CH. ÚJEZD: Pavlovič – Beneš, Tomek, Suchý, Habart, Dufka, L. Medek (46. T. Medek), Zivčák (60. Opava), Šiler, P. Pikl, Pešta. Trenér Dufka. ČERNOŠÍN: Kadlec – Červený, Turek, Melich, Lac〜man, Petrovič, Balogh, Červený, Vondraš, Klepsa st., Hollý. Trenér Turek.

Přimda – Stříbro B 3:1 Stříbrská rezerva podala v podhradí dobrý výkon, ale vyhořela v koncovce. Domácí Tatran zaznamenal po nepřesvědčivém výkonu povinné vítězství. Poločas: 1:0. Branky: 32. a 51. Hrabovský, 66. Ferdinandy – 48. Slába. Rozhodčí: Šujan. ŽK: 5:4. Diváků: 100. PŘIMDA: Hlaváček – Hrabovský, Černý, Cingroš (88. Mucha), M. Ardeleanu, Teplárek, Ferdinandy, Krýsl, Vokroj, Fabo, Gubáni. Trenér Berčík. STŘÍBRO B: Kostelníček – Petřina, Průša (76. Průša), Heis, Petraška, Charvát, Trnka (79. Trnka st.), Slába, Vyšín, Křelina, M. Dyk.

Částkov – Záchlumí 2:9 Motor „zatopil“ Hraničáři na jeho hřišti v Maršovkách a takový debakl domácí už dlouho nepamatují. Hattrickem se blýskl P. Kříž. Poločas: 1:2. Branky: 43. vlastní, 82. L. Lebeda – 24., 48., a 57. P. Kříž, 36. Budek, 46. vlastní, 62., 69. a 76. Baum (1xPK), 88. K. Kříž. Rozhodčí: Loukota – Novák, Bizoň. ŽK: 0:3. Diváků: 60. ČÁSTKOV: Hrabovský – Říha, Červinka (67. Petráška), Kořínek, P. Lebeda, Havránek, Bilčík, Kopecký, J. Uhlíř (60. Duda), Plincelner (60. L. Lebeda), Guya. ZÁCHLUMÍ: Samec – Štrejn st., Koníček, Voříšek, Heptik, Budek, P. Kříž, K. Kříž, A. Kozelka (77. Šubrt), Baum, Štrejn.

Dl. Újezd B – Kšice 0:0 Na Spartě se příznivci fotbalu branky nedočkali. Rozhodčí: Ardeleanu. ŽK: 1:1. Diváků: 65. DL. ÚJEZD B: Mrázek – E. Dravecký, Beneš, Pavlík (75. Morgenstein), Holc, Mišoň, V. Švábek, Mihál, Bydžovský (46. Kochta), Šebor, A. Dravecký. KŠICE: Brzobohatý – J. Šetlík, M. Šetlík, Kővary, Berta, I. Šetlík, Němec, Balogh, Janout, Kasl, Kasal.

Halže – Planá 6:4 Výprask Plané se nečekal. Favorit s Čechií totálně vyhořel. Poločas: 4:0. Branky: 16., 29. a 75. Hotový, 38. a 43. Bauer, 65. M. Božek – 46., 67. a 80. M. Bernas, 60. vlastní. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 0:2. Diváků: 60. HALŽE: Zd. Božek – Novák, Lad. Kormoš, Luk. Kormoš, Hotový, Lazorka (88. Horák), Dokoupil, Matoušek, Mir. Božek, Trefilík (25. Bauer), J. Božek. PLANÁ: Slivoně – Simonides (29. Vl. Böhm), T. Böhm, Rozhoň, Jeřábek (46. Hlinčík), P. Bernas, Kuchař, M. Bernas, Mikač, R. Pánek, Blažek.

Z. Chodov – Kostelec 0:5 Baník nestačil na jasného favorita a dostal „bůra“. Poločas: 0:3. Branky: 12. a 36. M. Jamriška, 25. J. Jamriška, 63. Honzík (PK), 75. Blažek. Rozhodčí: Sirový. ŽK: 3:3. ČK: 2:0 (54. E. Pikl, 58. Belobrad). Diváci: 30. Z. CHODOV: M. Mazanec – T. Řežábek, Richtarík, F. Řežábek (13. Zajíček), R. Mazanec, Belohrad, Founě, Haník, E. Pikl, Kurčík, P. Hlinčík (70. Havlík). Trenér Kisza. KOSTELEC: P. Jamriška – Honzík, J. Jamriška (78. Pešík), Blažek, Zb. Trhlík, Liška, M. Jamriška (55. L. Honzík), Průcha, Andrle, Vozabule (70. Varga), Steiner.

Ch. Planá – Lom 2:2 Slavoj se nechal zaskočit a prohrával už 0:2. Remízu zachraňoval v samém závěru. Poločas: 0:1. Branky: 68. Rolko, 89. Plecitý – 25. Rýgl, 60. Stec. Rozhodčí: Majerčík. ŽK: 3:6. Diváci: 58. CH. PLANÁ: Petrželka – L. Pikl, J. Pikl, Plecitý, Rolko, B. Soukup, Kunc, Hrabák, Zápotočný, R. Soukup, Kunc mladší. Trenér Krejza. LOM: Kraus – Hanus (15. Kurej), L. Selzer, Čengery, M. Selzer, Samek, Petráška, Rýgl, Líbenek, Krét, Stec. Trenér Hora.

29.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

Informace ze Stříbra nově v aplikaci V Obraze

Z prvního přípravného utkání mezi Tachovem a Karlovými Vary.
20

Toužíte po klasické škodovce? Na prodej jich je řada. Tyhle jsou nejzajímavější

Aut mladoboleslavské značky se na české inzerci povalují přímo hordy, v drtivé většině případů jde ale o běžné modely moderní éry. Co když ale sháníte škodováckou klasiku? I v tomhle případě je bohatý výběr.