J. Brouzda zachraňoval bod

Chodov -Fotbal – 1. B třída, skupina A: T. Chodov – T. Přimda 2:2 (0:1)

5.4.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

Souboj vedoucího celku se třetím a „derby“ dvou Tatranů skončil smírně 2:2. Lídr krajské soutěže 1. B třídy ve fotbalu zajížděl na hřiště Chodova, kde získal bod, ale sahal i po výhře.

Do utkání lépe vstoupil přimdský Tatran a domácí se dostávali do hry až po patnácti minutách. Paradoxně ve chvíli, kdy měl zápas vyrovnaný průběh, se trefil Kupilík a Přimda šla do vedení – 0:1.

Do druhého poločasu tak nastoupili hosté s těsným vedením a mohli ho ještě zvýšit. V 52. minutě se ve velké příležitosti ocitl Krýsl, ale trefil jen tyč. O devět minut později postupoval sám na gólmana Mucha a přestřelil branku. Trest přišel v 71. minutě. Domácí během tří minut otočili po chybách v obranné hře Přimdy skóre ve svůj prospěch. Radost Chodova ale netrvala dlouho. Po vleklém zranění se vrátil do kádru Přimdy J. Brouzda. Po deseti minutách pobytu na hřišti nádhernou střelou z dálky trefil šibenici – 2:2. Hosté v závěru dokonce sahali po třech bodech, ovšem jejich koncovka byla žalostná. Největší příležitost hostů měl v 83. minutě Krýsl, který šel sám na gólmana. Nakonec se ale utopil v kličkách a nedal.

„Klukům děkuji za vybojovaný bod na horké půdě Chodova, ale nemohu se ubránit dojmu, že šance na vítězství byla veliká. V obraně jsme udělali zbytečné chyby a domácí přišli k laciným brankám. Naopak, my obrovské příležitosti neproměnili,“ hodnotil zápas prezident T. Přimda Ján Sopko.

T. Chodov – T. Přimda 2:2

Poločas: 0:1. Branky: Kobes, Pfeifer – Kupilík, J. Brouzda. Rozhodčí: Tyc. ŽK: 2:3. Diváci: 150.

Přimda: Hlaváček – Sopko (69. J. Brouzda), Opava, Jan Hečko, Hrabovský, Kupilík, Krýsl, P. Brouzda, Růžička, Sl. Mucha, Malý (60. Teplárek).

5.4.2011

Na koledy se nejen ve Studánce těší

Tachovsko – Pět klasických vánočních koled si můžete společně s Deníkem zazpívat ve středu 14. prosince od 18 hodin na několika místech tachovského okresu.K projektu Česko zpívá koledy se letos přihlásili ve Stříbře, Chodském Újezdu, Halži, Starém Sedlišti, Labuti, Studánce a ve Ctiboři.