VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jana Boušová ze Stříbra zvýšila náskok na osm bodů

TACHOVSKO - Průběžné výsledky v tipovací soutěži

11.6.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Antonín Hříbal


1. – 10. místo
TC0180 Jana Boušová, Stříbro 8 113
TC0228 Petra Železná, Bor 11 105
TC0126 Jiří Bouše, Stříbro 8 104
TC0014 Roman Kříž, Bor 14 101
TC0172 Jiří Struček, Tachov 8 101
TC0211 František Spěváček, Ch. Planá 5 101
TC0141 Marie Všetičková, Tachov 5 101
TC0275 Jan Bukva, Kočov 2 101
TC0373 Zdeněk Chval, Ch. Planá 11 100
TC0287 Václav Raba, Ch. Újezd 8 100
11. – 100. místo
TC0042 Jar. Švábek st., Dl. Újezd 8 100
TC0181 Václav Baxa, Stříbro 14 99
TC0309 Petr Loukota, Stříbro 14 99
TC0214 Milan Founě, Ch. Újezd 8 99
TC0003 Lubomír Nejedlý, Tachov 8 99
TC0073 Vladislav Omcirk, Tachov 8 99
TC0144 Richard Všetička, Tachov 5 99
TC0155 Helena Krčmová, Cheb 14 98
TC0129 Vladimír Nejedlý, Tachov 8 98
TC0046 K. Zušťák, Tachov 11 97
TC0354 Alexander Hilák, Oldřichov 5 97
TC0060 Vl. Šleze, Tisová 11 96
TC0043 Monika Strapková, Dl. Újezd 8 96
TC0044 Jar. Švábek ml., Dl. Újezd 8 96
TC0217 Vlastimil Kotous, M. Lázně 5 96
TC0002 Vladimír Dykas, Tachov 8 95
TC0090 Alena Horská, Tachov 8 95
TC0004 Pavel Krampera, Stráž 8 95
TC0105 Ivana Veletová, Tachov 8 95
TC0059 Jana Šlezová, Tisová 16 94
TC0375 Jaroslava Chvalová, Ch. Planá 11 94
TC0221 Jan Švábek, Dl. Újezd 8 94
TC0249 V. Struček, Studánka 5 94
TC0258 Josef Němec, Tachov 11 93
TC0074 Karel Mourek, Tachov 8 93
TC0001 Miroslav Šašek, Tachov 8 93
TC0376 Zdeňka Chvalová, Ch. Planá 11 92
TC0207 Stanislav Koreš, Halže 11 92
TC0072 Ladislav Kopáček ml., Brod n. T. 8 92
TC0027 Marie Součková st., Bor 8 92
TC0357 Roman Kofl, Tachov 5 92
TC0202 Jana Koňaříková, Tachov 8 91
TC0039 Václav Lácha, Planá 8 91
TC0331 David Simeonov, Halže 8 91
TC0127 St. Kos, Stříbro 11 90
TC0225 Václav Sýkorovský, Tachov 10 90
TC0223 Kateřina Danková, Tachov 8 90
TC0012 Jaroslav Folejtar, Bor 8 90
TC0194 Marie Hlasová, Stráž 8 90
TC0041 Božena Švábková, Dl, Újezd 8 90
TC0220 Miroslav Veleta, Tachov 8 90
TC0286 Tomáš Wurm, Planá 8 90
TC0029 Milan Hruška, Tisová 5 90
TC0244 Petr Štrunc, Milíře 5 90
TC0154 Ivan Šuhaj, Tachov 14 89
TC0367 Jana Buryanová, Bor 11 89
TC0040 Pavel Lácha, Planá 8 89
TC0038 Václav Lácha ml., Otín 8 89
TC0332 Dimiter Simeonov, Halže 8 89
TC0102 Dana Vondrušková, M. Lázně 8 89
TC0125 Libor Zeithaml, Nedražice 8 89
TC0348 Tomáš Kopecký, Tachov 5 89
TC0100 Ladislav Demjan, Stříbro 8 88
TC0190 Josef Opava, Z. Chodov 8 88
TC0232 František Urban, Ch. Planá 8 88
TC0297 Karel Holeva, Trpísty 5 88
TC0116 František Hlas, Stráž 8 87
TC0265 Jan Jucha, Biletín 8 87
TC0037 Božena Láchová, Planá 8 87
TC0011 Miroslav Bočan, Bor 7 87
TC0164 Vladimír Matoušek, Tachov 5 87
TC0238 Antonín Soukup, Kostelec 5 87
TC0169 Žofie Voříšková, Bor 5 87
TC0124 Michal Honzík, Láz 4 87
TC0285 František Wurm, Tachov 11 86
TC0095 Miroslav Hrad st., Sytno 8 86
TC0071 Ladislav Kopáček nejml., Brod n. T. 8 86
TC0330 Alois Vávra, Milíře 8 86
TC0277 Pavel Opava, Lom u TC 5 86
TC0113 Tomáš Koubek, Stráž 13 85
TC0107 Petr Zoň, Tachov 7 85
TC0053 Jana Uhlířová, Tachov 11 84
TC0216 František Chval, Ch. Planá 10 84
TC0363 Jiří Haník, Tachov 8 84
TC0319 Jan Kertis, Slavice 8 84
TC0114 Lenka Koktová, Stráž 8 84
TC0128 Jaroslav Duspiva, Kladruby 5 84
TC0161 Oldřich Zezula, Tachov 0 84
TC0344 Marcela Sýkorovská, Tachov 11 83
TC0093 Miloslav Barnáš, Nedražice 10 83
TC0096 Martin Barnáš, Nedražice 8 83
TC0094 Miroslav Hrad ml., Sytno 8 83
TC0020 Anna Nožková, Tisová 8 83
TC0057 František Husák, Tachov 5 83
TC0272 Miloslav Jucha, Biletín 5 83
TC0025 Jiří Komárek, Bor 5 83
TC0218 František Pinc, Ch. Planá 5 83
TC0101 Pavla Rybová, Pernolec 5 83
TC0136 Pavel Vojtuš, Tisová 5 83
TC0168 Václav Voříšek, Bor 2 83
101. – 200. místo
TC0018 Mariya Tkačuk, Tisová 11 82
TC0210 Milan Brůžek, Ch. Planá 10 82
TC0230 Václav Dedek, Stříbro 8 82
TC0276 Petr Novák, Tachov 2 82
TC0299 Miroslav Štrejn ml., Záchlumí 2 82
TC0165 Jaroslav Filinger, Tachov 11 81
TC0184 Roman Doksanský, Dl. Újezd 8 81
TC0192 Marek Sehnalík, Hošťka 8 81
TC0295 Petr Sýkora, Tachov 8 81
TC0256 Jaroslav Černý, Tachov 5 81
TC0176 Miroslav Duspiva, Kladruby 5 81
TC0317 Pavel Kovář, Stříbro 5 81
TC0374 Pavel Chval, Ch. Planá 0 81
TC0132 Jiří Mikulanda, Tachov 14 80
TC0099 Vl. Hráský, Stříbro 13 80
TC0300 Miroslav Štrejn st., Záchlumí 11 80
TC0015 Jiří Bočan, Bor 8 80
TC0257 Hana Němcová, Tachov 8 80
TC0058 Karel Novotný, Tisová 8 80
TC0019 Tereza Nožková, Tisová 8 80
TC0031 Ernest Daňko, Tisová 5 80
TC0047 M. Kašpar, Tachov 2 80
TC0151 Jaroslav Foltas, Tisová 8 79
TC0205 Jaroslav Hořejš, Ctiboř 8 79
TC0068 Jana Duspivová, Studánka 8 78
TC0017 Karel Nožka, Tisová 8 78
TC0222 Jan Sňozík, Tachov 8 78
TC0301 Jar. Vaněček st., Planá 8 78
TC0255 Miloš Červinka, Lesná 5 78
TC0162 Josef Grzib, Studánka 5 78
TC0219 Karel Lokajíček, M. Lázně 5 78
TC0028 Milan Souček, Bor 5 78
TC0045 S. Zušťák, Tachov 5 78
TC0201 Josef Zima, Tachov 2 78
TC0082 Frant. Bachroň, Tachov 11 77
TC0050 Jan Uhlíř, Tachov 11 77
TC0271 Martin Hilák, Tachov 8 77
TC0380 František Keck, Křimice 8 77
TC0199 Petr Žalud, Tachov 2 77
TC0048 L. Zušťáková, Tachov 11 76
TC0213 Jiří Jeřábek, Ch. Planá 8 76
TC0173 Jiří Koliha st., Stříbro 8 76
TC0010 Jan Matejčík, Bor 8 76
TC0026 Marie Součková ml., Bor 5 76
TC0323 Jaroslav Kolesa, K. Lázně 5 75
TC0312 Fr. Worzfeld, Stříbro 5 75
TC0163 Ludmila Grzibová, Studánka 2 75
TC0007 V. Štěpán, Dl. Újezd 2 75
TC0314 Luboš Vyčichlo, Stříbro 2 75
TC0149 D. Zezulová, Tachov 0 75
TC0023 Jaromír Lipchavský, Studánka -4 75
TC0076 Roman Fait, Tachov 11 74
TC0054 Josef Uhlíř, Tachov 11 74
TC0302 David Vaněček st., 11 74
TC0243 Radka Větrovská, Tachov 11 74
TC0009 Milan Kunc, Bor 10 74
TC0098 Vladislav Hráský ml., Stříbro 8 74
TC0123 Josef Hromka, Cebiv 8 74
TC0337 Jiří Chejnovský, Tachov 8 74
TC0224 Josef Vaňuš, Tachov 8 74
TC0024 Petr Gajdoš, Studánka 7 74
TC0283 Miloslav Horejš, Tachov 5 74
TC0203 Petr Koňařík, Tachov 5 74
TC0036 Dana Váchová, Planá 5 74
TC0245 Jolana Petrášová, Hošťka 2 74
TC0240 Lukáš Krivda, Bor 0 74
TC0065 Luboš Duspiva, Studánka 8 73
TC0328 Zdeněk Hruška, Tachov 8 73
TC0158 Miloslav Bočan, Tachov 11 72
TC0179 Jiří Procházka st., Damnov 11 72
TC0146 Miroslav Krejsa, Lom u TC 8 72
TC0298 Evžen Ředina, Cebiv 8 72
TC0021 Václav Toman, Mýto 8 72
TC0260 Miloslava Mikesková, Tachov 5 72
TC0188 Miroslav Pokorný, V. Hleďsebe 5 72
TC0034 B. Vácha, Planá 5 72
TC0368 Martin Kalista, Bezdružice 0 72
TC0284 Martin Horejš, Tachov -1 72
TC0263 Oldřich Janovec, Tachov 8 71
TC0118 Andrea Moutvicová, Studánka 8 71
TC0087 Milan Haník, Tachov 5 71
TC0261 Frant. Mařík, Tachov 5 71
TC0137 Josef Kubena, Tachov 2 71
TC0130 Jaromír Matoušek, Tachov 11 70
TC0178 Jiří Procházka ml., Damnov 11 70
TC0335 Edita Löblová, Sulislav 8 70
TC0248 Jiří Horkulič, Tachov 5 70
TC0091 Karel Švaner, Tachov 2 70
TC0369 Petr Houser, Bezdružice 0 70
TC0070 Radek Kopáček, Brod n. T. 0 70
TC0067 Jiří Duspiva ml., Studánka 11 69
TC0083 Milan Maczko ml., Tachov 11 69
TC0282 Ruda Blatnický, Studánka 8 69
TC0140 Terezka Kubenová, Tachov 8 69
TC0106 Ludmila Pospíšilová, Tachov 8 69
TC0200 Václav Beroun, Lom u TC 5 69
TC0121 Miloš Honzík, Láz 5 69
TC0131 Petr Lokajíček, Tachov 2 69
TC0122 Zdeněk Palich, Konst. Lázně 2 69
TC0075 Vít Strapina, Tachov 2 69
201. – 300. místo
TC0315 Jaroslav Šantora, Sytno 2 69
TC0304 Lukáš Marek, Tachov 0 69
TC0182 Zdeněk Dvořák, Stříbro 11 68
TC0262 Josef Hruška, Tachov 11 68
TC0108 Petr Pospíšil, Tachov 10 68
TC0008 L. Aravík, Částkov 8 68
TC0394 Ota Franc, Tachov 8 68
TC0115 Roman Chod, Stráž 8 68
TC0085 Karel Maňur, Planá 8 68
TC0052 Luboš Pernglau, Tachov 8 68
TC0089 Jiří Horský, Tachov 5 68
TC0239 Marie Krivdová, Bor 0 68
TC0117 Radek Černý, Studánka 8 67
TC0191 Karel Strapek, Hošťka 8 67
TC0339 Pavel Rut, Tachov 5 67
TC0013 Zděnek Bohumil, Bor 0 67
TC0370 Jiří Houser st., Bezdružice 0 67
TC0142 Marie Vatterová, Tachov 0 67
TC0055 Martin Uhlíř, Tachov 11 66
TC0049 Petra Krejčová, Tachov 8 66
TC0281 V. Křemen, Tachov 8 66
TC0264 Jan Stach, Dl. Újezd 8 66
TC0308 Pavel Žalud ml., Tachov 8 66
TC0198 Pavel Žalud st., Tachov 8 66
TC0187 Milan Marek, Černošín 5 66
TC0290 Romana Štrinclová, Tachov 5 66
TC0378 Josef Voráček, Ch. Planá 2 66
TC0310 Aleš Kozelka, Záchlumí 0 66
TC0229 Petr Růt, Bor 0 66
TC0077 Lenka Šídová, Studánka -4 66
TC0081 Milan Maczko, Tachov 16 65
TC0097 Petr Demjan, Stříbro 8 65
TC0066 Jiří Duspiva st., Studánka 8 65
TC0340 Jaroslav Rut, Tachov 5 65
TC0342 Libuše Vaněčková, Planá 5 65
TC0371 Jan Bastl, Bezdružice 0 65
TC0355 Jiří Goubej, Studánka 8 64
TC0156 František Schánilec, Tachov 7 64
TC0254 Drahomíra Červinková, Lesná 5 64
TC0063 Karel Duda ml., Tisová 5 64
TC0088 Bohuslav Gabriš, Ch. Planá 11 63
TC0358 Mojmír Rožánek, Studánka 11 63
TC0322 Dalibor Kolesa, K. Lázně 8 63
TC0145 Š. Krejsová, Lom 8 63
TC0033 Petr Michálek, Planá 8 63
TC0104 Hanka Výrutová, Poděvousy 8 63
TC0152 Margita Jabůrková, Tachov 5 63
TC0153 Stanislav Proft, Tachov 5 63
TC0311 M. Míčka, Stříbro 0 63
TC0274 Josef Dopita, Tachov 8 62
TC0336 Jiří Koliha ml., Stříbro 8 62
TC0250 Dana Stručková, Studánka 8 62
TC0267 Jiří Kovacs, Tisová 5 62
TC0103 Lada Kůtová, Drmoul 2 62
TC0350 František Vavřínek, Halže 2 62
TC0294 Lukáš Bydžovský, Tachov 0 62
TC0379 Martin Voráček, Ch. Planá 8 61
TC0119 Jaroslav Černý ml., Studánka 5 61
TC0338 Jaroslav Kolesa ml., K. Lázně 5 61
TC0120 Jaroslav Černý st., Tachov 2 61
TC0236 Tomáš Bizoň, Stříbro 0 61
TC0035 Veronika Váchová, Planá 11 60
TC0316 Josef Kabeláč, Úterý 8 60
TC0051 Karel Štrupl, Tachov 8 60
TC0226 Petr Sýkorovský, Tachov 2 60
TC0143 Jaroslav Vatter, Tachov 0 60
TC0138 Josef Kubena, Tachov 11 59
TC0237 Vojtěch Petráň, Stříbro 11 59
TC0343 Jaroslav Vaněček ml., Planá 11 59
TC0399 P. Vavřička, V. Rapotín 8 59
TC0134 Jana Petruňová, Tisová 5 59
TC0259 Jaroslav Němec, Tachov 2 59
TC0391 Karel Rožánek, Studánka 8 58
TC0139 Vlasta Hrušková, Tachov 5 58
TC0212 Josef Balvín, Ch. Planá 2 58
TC0390 J. Kulíř, Částkov 2 58
TC0273 Bohumila Matoušková, Studánka -1 58
TC0293 Jan Švábek ml., Dl. Újezd 11 57
TC0056 Lucie Uhlířová, Tachov 11 57
TC0296 Jitka Podlesná ml., Tachov 8 57
TC0270 Veronika Holá, Studánka 2 57
TC0351 Josef Pikl, Planá 0 57
TC0078 Vítězslav Langr, Studánka -1 57
TC0208 Josef Chum, Tachov 5 56
TC0080 Martin Langr, Studánka 5 56
TC0279 Tomáš Miščuk, Ctiboř 5 56
TC0321 Jiří Hrdlička, Tachov 2 56
TC0016 Míra Matejčík, Bor 8 55
TC0364 Vlasta Kohútová, Tachov 2 55
TC0110 Radek Jadlovský, Damnov 0 55
TC0352 Václav Opava, D. Jadruž 0 55
TC0268 Miloslav Poslušný, Tisová 11 54
TC0148 Jan Terela, Milíře 11 54
TC0326 Jan Marek, Ošelín 8 54
TC0377 Radek Spěváček, Ch. Planá 8 54
TC0062 Jan Petruňo, Tisová 5 54
TC0320 Zuzana Haníková, Tachov 0 54
TC0170 Lenka Krivdová, Vysočany 0 54
TC0079 Květa Šídová, Studánka -1 54
TC0347 Pavel Kopecký, Tachov 5 53
301. – 400. místo
TC0195 František Roček, Oldřichov 5 53
TC0196 Jakub Zádamský, Tachov 5 53
TC0313 Petra Míčková, Stříbro 0 53
TC0325 Ivan Horna, Ctiboř 8 52
TC0167 Miloš Hataj, Tachov 5 52
TC0402 Josef Malý, Tachov 5 52
TC0389 Karel Bartoníček, Pernolec 2 52
TC0159 Jakub Sládek, Tachov 2 52
TC0183 Martin Vrba, Stříbro 2 52
TC0174 Josef Kadlec, Bor 0 52
TC0084 Ladislava Maczková, Tachov 0 52
TC0366 Martina Radová, Bor -4 52
TC0147 Vladimír Špot, Milíře 8 51
TC0189 Eva Homolová, Černošín 5 51
TC0278 Jiří Miščuk, Ctiboř 2 51
TC0346 Lukáš Honzík, Studánka 0 51
TC0386 Pavlína Piklová, Planá 0 51
TC0349 Jaroslav Uhlíř, Tachov 0 51
TC0327 Martin Němeček, M. Lázně 8 50
TC0324 Jan Noha, Bor 8 50
TC0032 Jiří Petruňo, Tisová 5 50
TC0204 Jiří Rytíř, Kladruby 0 50
TC0086 Veleta Jaroslav, Stráž -1 50
TC0291 Jakub Štrincl, Tachov -1 50
TC0393 Václav Křemen ml., Tachov 5 49
TC0333 Vlastimil Hudák, Tachov 2 49
TC0381 Zdeněk Lacina, Lestkov 8 48
TC0005 Zdenko Petráš, Dl. Újezd 2 48
TC0253 Václav Červinka, Lesná 5 47
TC0064 K. Duda st., Tisová 2 47
TC0092 Bohuslav Pech, Tachov 2 47
TC0069 Lad. Kopáček st., Brod n.T. 0 47
TC0303 Michaela Šichevičová, Kočov 0 47
TC0227 František Machan, Tachov -1 47
TC0030 Libuše Novotná, Tisová 11 46
TC0365 Jaroslava Dědová, Tisová 5 46
TC0160 Miroslav Vránek, Ctiboř 5 46
TC0061 Lukáš Husák, Tisová 2 46
TC0157 Zd. Bočanová, Tachov 5 45
TC0135 Luboš Hruška, Tisová 5 45
TC0006 E. Plecitá, Dl. Újezd 2 45
TC0022 Tomáš Goubej, Studánka 0 45
TC0372 Josef Simonides, Planá 0 45
TC0233 Josef Jiravský, Slavice 2 44
TC0112 Vladimír Pecha, Tachov 0 44
TC0280 Marina Králíčková, Tachov 5 43
TC0193 Jan Zušťák, Tachov 2 43
TC0269 Zdeněk Andrle ml., Oldřichov 5 42
TC0215 Věra Trávníčková, Halže 5 42
TC0109 Josef Jadlovský, Tachov 0 42
TC0353 Božena Opavová, D. Jadruž 0 42
TC0246 Petr Tribula, Tachov 0 41
TC0306 Petr Kalista, Bezdružice -4 41
TC0266 Josef Vojáček, Tisová 8 40
TC0235 Jindřich Jareš, Stříbro 0 40
TC0166 Josef Hataj, Tachov 5 39
TC0206 Bronislav Fryšták, Tachov 2 39
TC0385 Zuzana Bulavčáková, St. Sedliště 0 39
TC0111 Dušan Petržík, Tachov 0 38
TC0252 R. Struček, Studánka 5 36
TC0242 Miloš Větrovský, Tachov 2 36
TC0133 Václav Filípek, Tisová 5 35
TC0341 Veronika Vrkočová, Tachov 5 35
TC0247 Jana Tribulová, Tachov 0 35
TC0241 Z. Andrle, Oldřichov 5 34
TC0356 Gabriela Goubejová, Studánka 5 34
TC0401 V. Němeček, Pernolec 5 33
TC0231 Martin Antoš, Tachov 2 33
TC0395 Petr Flašár, Olbramov 10 32
TC0345 Roman Vaňous, Bor 0 32
TC0186 Josef Pacola, Černošín 2 30
TC0392 Petr Grunert, Tachov 1 29
TC0400 M. Hrůša, Tachov 0 29
TC0171 František Krivda, Vysočany 0 29
TC0234 Miloslav Končel, Slavice 8 28
TC0185 Petr Doksanský, Dl. Újezd 8 27
TC0307 Marek Kalista, Bezdružice 10 26
TC0334 Václav Zahradník, Halže 0 26
TC0387 Jaromír Matoušek ml., Tachov 0 25
TC0209 Pavel Štrincl, Tachov 0 25
TC0396 Mojmír Dolinský, Stod 8 24
TC0288 Stanislav Nikodem, Planá 0 21
TC0318 Milan Sládek, Bezdružice 0 20
TC0305 Slavomír Kozák, Tachov 0 17
TC0398 Milan Veselý, Úšava 0 16
TC0197 Václav Fišer, Oldřichov 0 15
TC0289 Libuše Nikodemová, Planá 0 15
TC0329 Josef Vorlovský ml., Tachov 0 15
TC0405 Miroslav Kaše, Studánka 0 14
TC0251 Lukáš Gorelík, Studánka 2 13
TC0383 Petr Smetana, Tachov 0 13
TC0406 Zdeněk Svěrák, Lom u Tachov 0 11
TC0359 Ludmila Šenčáková, Tisová 0 11
TC0362 David Zelený, Tisová 0 11
TC0384 Tomáš Draský, Dl. Újezd 0 9
TC0397 Milan Dulovec, St. Sedliště 0 8
TC0403 Jiří Roubal, Tachov 0 8
TC0388 Tomáš Turek, Tachov 0 8
TC0360 Dominik Zelený, Tisová 0 8
TC0175 Marie Fišerová, Oldřichov 0 6
401. – 407. místo
TC0407 Lenka Tomanová, Třemešné p. Př. 5 5
TC0361 Milan Zelený, Tisová 0 5
TC0292 Zdeněk Hrvík, Tachov 0 4
TC0150 Jan Mička, Sulislav 0 2
TC0177 Pavel Hobza, Tachov 0 1
TC0404 Jan Chomout, Tachov 0 1
TC0382 Jaromír Foltas, Tisová 0 -1

Kolektivy
1. – 2. místo

Formy opravna Tachov 32 382
C.A.P. Dl. Újezd 32 382
3. – 10. místo
SLZA Ch. Planá 33 367
Agroservis Kladruby 32 367
Sparta Planá 32 356
Koloniál Tisová 40 353
Tučňáci Tachov 32 352
P.M. Sytno 34 335
Béčka Tachov 29 335
FK Nynkov Tachov 29 331
11. – 20. místo
Soko Bor 23 329
Klokánek Bor 33 327
3+1 Tachov 26 324
Hotel U Nádraží Stráž 37 324
TAZ Tisová 35 323
Bača Team Záchlumí 29 318
SPP Obušek Tachov 35 317
Tuneláři Tachov 33 317
Hrde Stříbro 37 307
Žabky Bor 30 303
21. – 30. místo
Baliči Kermi Stříbro 19 299
Fotbalistky Trstenice 23 297
Kopečkovic Brod n. T. 16 295
Rybáři Studánka 35 285
Sonin Stříbro 17 285
Viktoria Tachov 44 281
Sportklub Bor 17 280
JLDJ Planá 35 276
Šenk U Petra Bezdružice 0 274
Hotel Club Tachov 19 271
31. – 40. místo
Hasiči Tachov 35 271
Potraviny Vácha Planá 29 269
Pila Tisová 26 266
Hostinec u Kulaté Báby Studánka 11 266
ČD Tachov 38 263
Zkušenej tým Studánka 23 260
Rošťáci Tachov 26 257
Děravý ruk. Stříbro 5 257
Cargo Tachov 23 252
Agročas Částkov 14 236
41. – 45. místo
Dudáci Studánka -1 233
Invaze Tisová 20 222
RHS Tisová 14 211
KUPLE Planá 32 206
Masáže Jadlovský Tachov

11.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Víkendová fotbalová nabídka

Členové klubů aikido a bujinkan při exhibici na Kříženci.
5

Bojovníci předvedli umění aikido a bujinkan

AUTOMIX.CZ

Filtry pevných částic pro nafťáky zlevňují. Alespoň u některých značek

Filtr pevných částic je jedním z největších strašáků u moderních dieselových ojetin. Mnoho řidičů má pocit, že když se jedná „pouze o věc ekologie“ mohou filtr bez obav vyndat, nicméně faktem je, že jeho přítomnost v autě má dost velké opodstatnění. Je tedy velmi dobrou zprávou, že se cena nových filtrů vyvíjí příznivým trendem.

Zloděj si za svůj cíl vybral kovové části vysílače

Kurojedy – Policisté z obvodního oddělení Bor se od úterního dne zabývají krádeží, jejíž trvání započalo již během dubna.

Kladruby v pátek představí tři autorky i originální uměleckou techniku

Kladruby – Malované obrazy, originální výtvarná technika a šperky ze soukromé sbírky.

Pavel Opava řádil, Halži nasázel čtyři góly

Tachovsko – Bez větších překvapení se o víkendu odehrálo další kolo okresního přeboru druhé třídy.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení