Poslední zápas sezony se domácí Jiskra Bezdružice ve fotbalové 1. B třídě nepovedl a pokračovala v nevýrazných výkonech ze závěru soutěže. Ani ve čtvrtém vzájemném utkání Klenčí neporazila a prohrála 1:2.

Utkání nepatřilo mezi nejpovedenější. Hosté čekali, že se domácí porazí sami a nakonec se dočkali. Kohouti si stejně jako v posledních utkáních nepotykali s kvalitní koncovkou a když si formu do posledních zápasů nepřinesl ani brankář Beran, dočkali se hosté vytoužené baráže. Domácí měli sice optickou převahu, ale před branku hostí se dostávali jen zřídka, jejich soupeř pak vůbec. Beran přesto po půlhodině hry inkasoval jako první. Nestačil reagovat na gólovou hlavičku kapitána Holara – 0:1. Domácí pak přeci jen přidali a krátce před poločasem Korynta po nacvičeném signálu z autu dorazil míč do sítě – 1:1.

Druhý poločas se začal přeci jen svižněji. Nejprve J. Gengel z dálky a pak ani Korynta nepřekvapili gólmana hostů. Ti se však museli více tlačit do útoku, pokud si chtěli zajistit postup. Nejprve Beran vyrazil dělovku Osvalda a vzápětí si poradil i se střelou Čecha To však bylo na obou stranách arnách vše, co mělo něco společného s fotbalem. Domácí gólman Beran se ještě jednou podepsal pod výsledek, když v 75. minutě „fotil“ lehký balon z trestného kopu Psutky, který zapadl k tyči – 1:2. Domácí už dohráli zápas v křeči a hosté se většinou v křečích dováleli do vítězného konce. S podobným výkonem však v baráži velké šance nemají.

„Chtěli jsme se rozloučit s fanoušky vítězstvím, bohužel se to nepodařilo. Se čvrtým místem jsem však spokojen. Po loňském sestupu se nám moc nevěřilo, ale až do zápasu s Dlouhým Újezdem jsme bojovali o barážové umístění. Závěr sezony jsme však nezvládli podle našich představ,“ řekl vedoucí J. Bezdružice Jaroslav Petřina.

J. Bezdružice – Sp. Klenčí 1:2 Poločas: 1:1. Branky: Korynta - Holar, Psutka. Rozhodčí: Šlauf. ŽK: 1:2. Diváci: 120.

Bezdružice: Beran – M. Blažek, L. Blažek, Bastl, J. Gengel, Sládek, Andrle, Korynta, Maroušek, Štefanisko, Bubeníček. Střídali Kadlec, Kašpar a M. Gengel.