Knakal: Body jsou zlatý

Tachov - Divizní ohlasy: Za takový výkon si zaslouží hráči plné absolutorium, řekl P. Móži.

4.5.2015

Divizní fotbalisté FK Tachov v jarní části soutěže poprvé klopýtli, remíza 1:1 a zvládnutý penaltový rozstřel je vzhledem k okolnostem výhrou. Hosté už od 15. minuty hráli bez vyloučeného P. Šáchy.

Prakticky celý první poločas se Tachované „hledali" a po první pětačtyřicetiminutovce měli blízko k první jarní porážce. Domácí zásluhou Bogára vedli 1:0. Tachov ale podal po přestávce výborný výkon, což potvrzují ohlasy z tachovského tábora po utkání.

„My si zápas zkomplikovali vyloučením Šáchy. V prvním poločasu jsme nehráli dobře. Po přestávce byli i v deseti lepší a v poslední čtvrthodině jasně lepším týmem. Vyrovnání si kluci zasloužili. Já jsem se ziskem dvou bodů spokojený, z Aritmy se moc nevozí," komentoval zápas tachovský kouč Zdeněk Michálek.

Jen slova chvály měl pro tým sportovní ředitel FK Tachov Petr Móži. Petr Šácha se nechal zbytečně vyloučit," reagoval na vražení do soupeře v přerušené hře ředitel, který o přestávce s nadsázkou poznamenal „No a co, můžeme tady jen prohrát", ale to se hráčům viditelně „nelíbilo„ a v druhém poločasu přinutili sportovního ředitele jen ke slovům chvály. „Kluci jen potvrdili jaká je vnitřní síla mužstva. Za takový výkon si zaslouží plné absolutorium a patří jim poděkování. Dokázali, že mají kvalitu a morálku. Byl jsem z jejich výkonu nadšený," řekl k utkání na Aritmě Praha Móži.

Ve vyrovnání měl prsty Jaroslav Kovařík, jenž nezištně přihrál Martinu Knakalovi. Jeho branka znamenala penaltový rozstřel, který hosté zvládli. „S tím se už nic nedalo dělat než to „uklidit" do branky. Byl jsem v pravý čas na pravém místě," poznamenal ke své brance Martin Knakal. „Nezačali jsme dobře, připadalo mě to jako když se nám nemůže nic stát. Při inkasované brance jsem nedostoupil hráče a ten dal takovou „haluz", zapadlo to k tyči," okomentoval branku v síti Tachova střední obránce FK.

To už hráli hosté bez Šáchy. „U Petra plály emoce. Dostal kolenem pod oko, je to v tom momentě těžký," řekl na adresu hříšníka. „O přestávce nás neskutečně podpořil Petr Móži a druhý poločas už byl náš. Chtěl jsem vyhrát, ale nepovedlo se. Penalty byly v naší režii. Dva body jsou zlatý," řekla opora FK, která už věděla o ztrátě Táborska B a mezi týmy tak zůstal osmibodový odstup. „Teď už bychom to neměli pustit," dodal Knakal.

4.5.2015 VSTUP DO DISKUSE

Dvorek nabídne hudbu i divadlo

V prostorách Jízdárny ve Světcích se uskutečnil čtvrtý koncert cyklu Dveře Jízdárny dokořán.
10

Jízdárnu rozezněly lovecké rohy

Stropní ventilátory zvýší komfort při čekání na úřadě

Tachov – Vydýchaný stojící vzduch na chodbách Městského úřadu v Tachově, který návštěvníky ničil při návštěvě budovy především v letních měsících, je minulostí.

Kracíkovi role učitele nevadí. Mladým pomůžu rád, říká útočník

Plzeň – Vytáhnout nahoru další mladíky. Úkol pro hokejového útočníka Jaroslava Kracíka, který se po návratu ze zahraničí chystá v mateřské Škodě Plzeň už na třetí sezonu.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Pusťte si televizi. Rodí tam Plzeňanky

Unikátní pohled do nejintimnějších okamžiků každé ženy, který se natáčel v plzeňské fakultní nemocnici, právě startuje.