Mužstvo TJ Chodský Újezd se dočkalo výhry. Po černé sérii zdolali na domácím trávníku SK Horní Břízu 2:1. Podle kouče to bylo po špatném výkonu.

Domácí vstoupili do utkání jak nejlépe mohli a už v desáté minutě je poslal do vedení zkušený Opava. V dalších minutách se hrál oboustranně sotva průměrný fotbal. Příležitosti, které přišly, ani jedno z družstev nedokázalo využít.

Po změně stran se obraz hry nezměnil. Padesátka nejvěrnějších příznivců moc fotbalové krásy neviděla. Přesto se mohli domácí v 59. minutě radovat z dvoubrankového vedení. Důležitou trefu zaznamenal Pešta. Domácí si závěr utkání zkomplikovali, když se hostům podařilo čtvrt hodiny před koncem snížit Netáhlem na 2:1. Dufkovo hoši si tentokrát těsné vedení pohlídali a po černé sérii se tak mohli radovat z výhry.

,,Podali jsme jeden z nejslabších výkonů sezony, měli jsme štěstí a máme tři body. Pan Pospíchal měl pravdu, fotbal nemá logiku," pravil stručně k utkání trenér TJ Chodský Újezd Jiří Dufka.

TJ Chod. Újezd – SK H. Bříza 2:1
Poločas: 1:0. Branky: 10. Opava, 59. Pešta – 75. Netáhlo. Rozhodčí: Schneider – Kostelník, A. Fanfule. ŽK: 5:3. Diváci: 50.

Ch. Újezd: Benda – Beneš, Opava, Vejvoda, L. Pikl, P. Pikl, L. Pikl ml., J. Pikl, Trejbal, Kurčík (65. Kozák), Pešta (88. Sykal). Trenér J. Dufka.