Magnetem kola se podle postavení týmů v tabulce mohl stát zápas mezi domácími Konstantinovými Lázněmi a lídrem z Plané. Domácí nastoupili v improvizované sestavě, řada opor chyběla, především kvůli zdravotním potížím. Přesto suverénní Plané Lázeňští statečně odolávali a málem vytěžili z utkání bod. Jedinou a vítěznou branku hostí vstřelil pět minut před koncem zápasu Dominik Sovka.

Ve vítězném tažení pokračuje Kostelec, který zajížděl do Sulislavi. Kostelečtí si zapsali výsledkem 1:0 už šesté vítězné utkání v řadě.
Zajímavost přineslo utkání Kšice – Lom, které skončilo jednoznačně ve prospěch domácích – 6:0. Ve druhém poločase se během dvaceti minut trefili do brány všichni tři Šetlíkové – Ivan, Jan a Miroslav.

Čtyři červené karty ukázala rozhodčí Šichevičová v Erpužicích. Domácí Brůha a hostující Tót odešli předčasně do šaten kvůli druhým žlutým kartám. Ovšem erpužický Kořínek a záchlumecký Štrejn viděli červenou za hrubé nesportovní chování. Prvně jmenovaný podle zápisu udeřil jednoho z hostujících hráčů do břicha, druhý provinilec zase kopl soupeře do kotníku.