Kšický P. Kaprhál vstřelil hattrick

TACHOVSKO - O víkendu se hrálo neúplné 14. kolo okresního přeboru II. třídy ve fotbalu, dvě utkání byla odložena

2.4.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/František Hlas

Fotbaloví příznivci v okrese se konečně dočkali. O víkendu byla zahájena jarní část II. a III. třídy. Počasí sice nedovolili sehrát kompletní kolo, ale diváci o fotbalový zážitek nepřišli. Ve druhé třídě bylo sehráno pět zápasů, duely Hr. Částkov – Sj. Chodová Planá a M. Záchlumí – Č. Halže byly odloženy.

V neúplném 14. kole padlo 16 branek, 17 hráčů bylo napomínáno a nikdo nebyl vyloučen. Pět zápasu shlédlo 320 diváků.

S. Sulislav – S. Kostelec 1:2 Hosté potvrdili úlohu favorita a Sulislavi zkomplikovali cestu za záchranou. Poločas: 1:1. Branky: 38. L. Gebert – 18. M. Jamriška, 82. Pešík. Rozhodčí: Hromka – Pešek, Vala. ŽK: 1:1 (Řezníček – Ježek). Diváci: 50. SULISLAV: Pirka – Řezníček, L. Geber, Plešinger, Mička, Harvila (80. Hladík), Krištofovič, Baxa, Lőbl, Laudát, Hlavín. KOSTELEC: P. Jamriška – M. Honzík, Blažek, Trhlík (Pešík), Hyťha, Ježek, Liška, M. Jam〜riška, L. Honzík, Průcha, Vozobule.

Sp. Dl. Újezd B – S. Bor 2:3 Vedoucí celek musel o výhru bojovat až do samého závěru zápasu. Diváci viděli pět nádherných branek. Poločas: 1:2. Branky: 20. Stoklasa, 52. Gunčaga – 14. L. Zeman, 44. Blažek, 72. M. Vaňous. Rozhodčí: Burda – Pešek, Bizoň. ŽK: 4:6 (Pácal, Kolář, J. Švábek, Jan. Bukva – J. Zeman, L. Zeman, Hadrovský, Blažek, Jutka, Krivda. Diváci: 100. DL. ÚJEZD B: Haník – Pácal, Beneš, Pavlík, Kolář, Švábek, Jan Bukva, Cupák (65. Tribula), Stoklasa, Dravecký (75. A. Dravecký), Gunčaga (88. Sika). BOR: Touš – J. Zeman, Janků, R. Vaňous (65. M. Vaňous), Šašek, L. Zeman, Blažek (88. Hadrovský), Jutka, Bláha, Vorlíček (65. Krivda).

B. Z. Chodov – St. Lesná 4:0 Baník se ujal už v desáté minutě vedení. Nováček soutěže se nedokázal prosadit v koncovce, a tak domácí dovedli zápas do vítězného konce. Poločas: 2:0. Branky: 10. a 57. Fidler,25. Kupčík, 53. Drha. Rozhodčí: Novotný – Voráček, Bizoň. ŽK: 0:0. Diváci: 40. Z. CHODOV: Kašpar – Lamberger, R. Mazanec, M. Mazanec, Fidler (80. F. Hřežábek), Drha, Founě, A. Kurčík, E. Pikl, J. Kurčík (84. T. Hřežábek), Hlinčík. LESNÁ: Kuchyňka – Gangur, V. Danko, Holc, Rohlík, Prexl, T. Voron (46. Lupša), Vasil Danko, J. Voron, Šesták, R. Danko.

S. Kšice – B. Stříbro B 9:0 Překvapení na úkor druhého celku soutěže. Kšičtí si před brankou Baníku otevřeli střelnici. Poločas: 2:0. Branky: 2. a 75. J. Šetlík, 26. Němec, 59., 60. a 71. Kaprhál, 83. a 86. Bronec, 88. Berta. Rozhodčí: Vrbský – Kadlec, K. Friedenberger. ŽK: 1:2 (Němec – Šaman, Lešák). Diváci: 50. KŠICE: Brzobohatý – L. Šetlík, Flíček, Berta, I. Šetlík, Šmídek (80. Milota), Němec, Janout, Bronec, Kasal, Kaprhál (85. Šubrt). STŘÍBRO B: Laško – Trnka, Šaman, Sláma, Lešák, Smiřák, Sásik, Charvát, Herbst, Havel, Heis.

S. Černošín – D. Studánka 0:1 Od domácích se čekalo více. černošínští ale nenastoupili v kompletní sestavě a Dynamo toho využilo. Tři body hostům zajistil Lončík. Poločas: 0:0. Branka: Lončík. Rozhodčí: Hanilec – Šujan, Loukota. ŽK: 0:2 (Honzátko, Branský). Diváci: 80. ČERNOŠÍN: Mikulovský – Melich, Klepsa, Hladík, Červený, Petrovič (37. Panuška), Hacker, Turek, Vondraš, Balogh, Majerčík. STUDÁNKA: Landrgot – Štrupl, Honzátko, Černý, Bureš, Branský, Novohradský, Janovec, Lončík, Honzík (82. Heinzl), Janča.

2.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

Představení nového loga a tabule v rámci projektu záchrany Böttgerova sloupu ve spolupráci s německou firmou v rámci projektu Böttger.

Jedním z cílů záchranných složek byl také požár valníku mezi Stříbrem a Těchlovicemi.

Bouřka se silným větrem zaměstnala hasiče v celém kraji

Plzeňský kraj - Hasiči odstraňovali padlé stromy a větve na více než třiceti místech.

OBRAZEM: Setkání s indiány vystřídalo kroužkování ledňáčků

Tachovsko – Společnému soužití člověka s přírodou se věnoval příměstský tábor s Dětským domovem Domino Plzeň.

Petr Ardeleanu bude v sobotu pískat na Baníku

Tachovsko – Ve čtvrtém kole nejvyšších fotbalových soutěží nebudou chybět ani jména všech tří Tachováků, kteří v nich působí. Dva z nich se vydají na Moravu.

Rozhodne již Stříbro o motokrosových titulech?

Stříbro - Neděle 20. srpna bude na motocyklovém závodišti ve Stříbře patřit atraktivnímu programu BUKSA/ADOS Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu.