Lázně vedly brankou Pohlota, ale ...

DOMAŽLICE - 1.B třída: Domažlice B - K. Lázně 5:1

24.9.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Pavla Mrázková

Konstantinovy Lázně sehrály další zápas 1. B třídy v Domažlicích s místní rezervou Jiskry. Náš zástupce na domácí tým nestačil a prohrál 5:1. Hosté měli vstup do utkání velmi zdařilý, když se už v deváté minutě prosadil Marek Pohlot a Lázně šly do vedení – 0:1. Tentýž hráč šel vzápětí sám na branku, ale chybělo mu přesné zakončení. S favorizovanou rezervou držely Konstantinky krok prvních dvacet minut, ale s přibývajícím časem se začali stále více prosazovat domácí. Ve 25. minutě se jim podařilo Kotlanem vyrovnat z pokutového kopu po zbytečném nedovoleném zákroku hostující obrany a ve 28. a 36. minutě dokonali obrat v utkání Krakeš a Mašek – 3:1.

Ve druhém poločasu už Jiskra kontrolovala hru a přidala v 61. Radou a v 70. minutě Váchalem další dvě branky. Od této chvíle se utkání dohrávalo z povinnosti. Domácí si vytvořili ještě další příležitosti, ovšem žádnou neproměnili. Lázně v závěru dvakrát netrefili bránu, a tak zápas skončil zaslouženou výhrou domácího celku.

„My jsme dobře odehráli první dvacetiminutovku, kdy jsme soupeře do vážnější příležitosti nepustili a sami šli do vedení. Bohužel, vlastními chybami jsme domácí posadili na koně. Zbytečná penalta a další dvě individuální chyby znamenaly vedení Domažlic. Byla to škoda, góly byly hodně laciné. Na straně domácích byla větší kvalita a my neměli na to, abychom s výsledkem něco udělali,“ zhodnotil zápas hrající asistent trenéra Pavel Rašín.

S. Konst. Lázně – J. Domažlice B 5:1. Poločas: 3:1. Branky: Kotlan, Krakeš, Mašek, Rada, Váchal – Pohlot. Rozhodčí: Komanec. ŽK: 2:4. Diváci: 80.

K. LÁZNĚ: Štefl – Vaněk, Michal Pohlot, Píha, Rašín, Hoffmann, Hampapa, Zabloudil, Marek Pohlot, Holák, Kašpar. Střídali Komínek a K. Bubeníček.

24.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Naši prvňáci už ve středu v Tachovském deníku, představíme ZŠ Mánesova

Dopravní nehoda auta pošťáků mezi Děčínem a Hřenskem.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Chodová Planá - Hladina vody pomalu klesá a ryby se stahují k požeráku, kde je ještě hloubka.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Draci se vznášeli nad Borem

LOUČKA ZA VĚŽÁKEM V BORU PŘILÁKALA DESÍTKY DĚTÍ, kteří přišly ukázat své umění udržet létajícího draka co nejdelší dobu ve vzduchu.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.