Lídr ovšem byl po podzimní přestávce stále stejný, a to Sokol Stráž. Tým hostil v prvním jarním utkání rivala z Přimdy a že se jedná o atraktivní duel, potvrdila i návštěvnost. Do Stráže se na fotbal přišlo podívat 112 lidí, což byla nejvyšší návštěva kola. Celkem se na šest zápasů přišlo podívat 348 návštěvníků.
Ačkoliv Stráž jako lídr – a vzhledem k výsledkům, které na podzim předváděla – byla favoritem utkání, Tatran ji však zaskočil. Přimda vyhrála 0:4.

SOKOL STRÁŽ – TATRAN PŘIMDA 0:4

Poločas: 0:2. Branky: 14., 80. Hečko, 32. Kůst, 64. Vokroj. Rozhodčí: R. Friedenberger – Fišer, Vokroj. ŽK: 1:1. Diváků: 112.
Stráž: Tajstra – V. Svoboda, B. Borys, Rubant, Ma. Novotný, Veselý, O. Pták, Vašák (80. Mi. Novotný), Koubek (70. Zavalaný), K. Pták, V. Borys (46. K. Rada).
Přimda: Hlaváček – Sopko, Dvořák (57. Binh), Hečko, Burda, Karásek, Duong (46. Halík), Vokroj (80. Velešík), Růžička, Kůst (80. Nguyen), Malý.

ZÁCHLUMÍ – ČERNOŠÍN 1:11

Fotbalisté Černošína si v Záchlumí otevřeli střelnici a pěti brankami se zaskvěl Dominik Bláha, který se tak usadil v čele tabulky střelců této soutěže. Zatím má na svém kontě 21 vstřelených gólů.

Poločas: 0:8. Branky: 69. vlastní Havel – 1., 28., 30., 37., 46. Bláha, 12., 35. Šedivý, 16. Vondraš, 43. Kříž, 46. Solový, 67. Černý. Rozhodčí: Horváth – Horník, Klepsa. Hráno bez karet. Diváků: 28.

Záchlumí: Mička – Koníček, Karvaš, Dýdek, Tót, Vácha (54. Sabovčík), L. Hrabák (46. Pavelka), Kasič (60. Tupec), Baum, M. Štrejn, R. Hrabák.
Černošín: Kozelka – Kubovský (46. Petrovič), Havel, Drozda, Šedivý (66. Černý), Klepsa, Vondraš (59. Slivoně), Solový, Bláha, Panuška, Kříž.

STUDÁNKA – LOM 3:0

Favorizovaná Studánka svého soupeře z Lomu přehrála a udržela si tak postavení v horní polovině tabulky.

Poločas: 2:0. Branky: 27., 36. Vyšňovský, 89. Kotva. Rozhodčí: Chval – Černovský, Burián. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (82. Sňozík). Diváků: 70.
Studánka: Moravec – Novák, Diviš (90. Holý), Hladík, Janovec, Klesa (54. Lončík), Kotva, Ruda (46. Marek), Vyšňovský (80. Mráz), Vlček, Sňozík.
Lom: Benda (46. Kraus) – Hanus (84. Selzer), Karas, M. Pich, J. Pich, Petráška (58. Mareš), Matoušek (46. Miščuk), Lintner, Stec, Kalynich, Rosokha.

STARÉ SEDLIŠTĚ – KOSTELEC 1:3

Také v tomto utkání vyhrál favorit, Kostelec se bodově dotáhl na vedoucí Stráž, Sedliště zůstává společně se Záchlumím na dně tabulky.
Poločas: 0:3. Branky: 79. Hrubý – 8. Kolářský, 18. Honzík (PK), 44. Lokvenc. Rozhodčí: Loukota – Zavacký, Bezvoda. ŽK: 4:3. Diváků: 40.
St. Sedliště: Cingroš – Rožumberg (55. Dvořák), Hrubý, Marek, Patočka, Pešek (70. Brabec), Fatura, Pažountka, Duda, Petráška, Fojtíček.
Kostelec: Jamriška – M. Kolářský, Pešík (83. Průcha), Touš, Netrh, Honzík, Florián, Lokvenc, D. Kolářský, Nový, Steiner.

KŠICE – KONSTANTINOVY LÁZNĚ 3:1

Poločas: 2:0. Branky: 33. Dýdek, 37. I. Šetlík, 68. Vacata vlastní – 67. Hospodářský. Rozhodčí: Šichevičová – Kasal, Hrobařík. ŽK: 1:3. Diváků: 48.
Kšice: Bárta – Berta (85. Nguyen), Janout, Kövary, Volf, I. Šetlík, M. Šetlík, Šnebergr, J. Šetlík, Dýdek (87. Škornička), Bordeniuc (62. Rak).
K. Lázně: Kratochvíl – Hampapa, Vacata, Mi. Pohlot (75. Ma. Pohlot), Zábranský, Hospodářský, Rašín, Praizler, Hoffmann, Surovčík, Sak (75. Zabloudil).

HALŽE – BEZDRUŽICE 3:2

Poločas: 2:2. Branky: 32. Karmazin, 42., 68. Mrenka – 19. Čada, 27. Filip ml.. Rozhodčí: Fanfule – Matoušek, Michalčák. ŽK: 2:2. ČK: 1:1 (78. La. Kormoš – 60. Gábor). Diváků: 50.
Halže: Herout – Horák, Ježdík, Korda (21. Lazorka, 80. Typovský), Lu. Kormoš, Vávra (46. Pýcha), Mrenka, Karmazin, Goubej, Bauer, La. Kormoš.
Bezdružice: Beran – L. Čada (46. Maroušek), S. Čada, Mi. Dvořák, P. Dvořák, Filip ml., Gábor, Michalčák, Filip st., Čapek, Szegecs.