Mladí fotbalisté B. Stříbro se už tradičně zúčastnili v italském Fanu mezinárodního turnaje a skončili na čtvrtém místě. První dva dny se žáci Baníku věnovali přípravě u moře. Třetí den je čekal start na turnaji. Hrálo se netradičně 3x18 minut a Stříbro bylo vylosováno do základní skupiny společně s Itálií a dalším českým městem Ostrovem nad Ohří. V prvním zápase porazil Baník Italy 3:0, ve druhém ale nestačil na Ostrov a odešel poražen. Ve skupině tedy obsadil druhé místo a dle klíče se utkal se druhým celkem skupiny B, což byla Francie. S hbitými Francouzi odehráli Stříbrští vyrovnaný zápas, ujali se dokonce i vedení. Francie však stihla vyrovnat a v poslední minutě dokázala ještě střelit vítězný gól. Mladí fotbalisté Baníku tedy podlehli 1:2 a skončili celkově na čtvrtém místě.

Družstvo žáků Baníku Stříbro se představilo v italském Falunu. Zleva stojící Štrejn, vedoucí družstva Vítězslav Bednář, Vácha, Dostál, Hruška, trenér Erich Hruška, Hebík, Vraštil, Ichnatolya, Kohút, Tuka a asistent trenéra Jan Šimun. V podřepu zleva Poduška, Petrák, Ticháček, Šedivý, Bureš a Filipčík.