Mladší žáci chytli v závěru fazonu

KARLOVY VARY - Mladší žáci porazili karlovarské Buldoky 5:3

24.6.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/František Hlas

Mladší žáci FK Tachov porazili domácí Karlovy Vary 2:5. Od samého začátku utkání se na umělé trávě hrál oboustranně útočný fotbal. V první desetimunutovce měla obě družstva po jedné šanci. Nejdříve pohrozili domácí nepřesnou střelou a na druhé straně trefil tyč Lanfranchi a odražený míč poslal do sítě – 0:1. Ve 13. minutě pak Fencl krátkým obloučkem za obranu Buldoků přihrával na Bezdičku a ten s přehledem přehodil gólmana – 0:2. Mezi 15. a 21. minutou si domácí vytvořili hned několik šancí ve snaze obrátit vývoj utkání. První jejich pokus zastavil ofsajd. Při další akci zakončovali nepřesně a dočkali se ve 21. minutě, kdy po nedovoleném zákroku hostů v šestnáctce proměnili pokutový kop – 1:2. O čtyři minuty později opět zaútočili domácí a Tachované si srazili míč do vlastní branky – 2:2. Do druhého poločasu obě družstva nastupovala s vidinou obrátit výsledek ve svůj prospěch. Prudká střela Danka jen sestřelila jednoho z obránců. Obešlo se to pouze s vyraženým dechem. Ve 41. min. utekl domácí obraně Honzík, ovšem akce skončila rohovým kopem. Ve 44. min. rozehrávali Buldoci z úctyhodné vzdálenosti od tachovské branky, ale překvapivou dalekonosnou střelu musel Soustružník vytěsnit nad břevno. V 45. minutě poslal Sovka do brejku Honzíka, ten utekl domácí obraně a kličkou obešel i gólmana Povinského – 2:3. Tachované se dlouho netradovali, domácí po chybě obrany vyrovnali na 3:3. V 51 min. znovu domácí pohrozili, hlavičkovali však nad branku. V 52 min. utekl obraně opět Honzík, obešel i brankáře a nezištně přihrál Bezdičkovi – 3:4. V 58. min. přišlo taktické střídání u FK, Dvořák nahradil Danka. Po rozehrávce se k balonu dostal dobře hrající Honzík, zatáhl zprava a nacentroval na hranici vápna. Tam si naběhl Bezdička, nádherně z voleje trefil balon a nekompromisně zavěsil – 3:5. Nádhernou brankou tak vstřelil svůj hattrick tohoto utkání. O minutu později znova zaútočil Honzík, odražený míč pak z pětadvaceti metrů trefil Vejvoda. Domácí brankář musel vyrazit na rohový kop, z rozehrávky pak FK už nic nevytěžili. Sudí pohledné utkání zakončil za stavu 3:5 a tři body si odváželi z Varů o něco lepší Tachované.

Buldoci K. Vary- FK Tachov 3:5. Poločas: 2:2. Rozhodčí: Kučka – Vaněček, Nehasil. Diváci: 40.

TACHOV: Soustružník - Danko, Klesa, Vejvoda, Lanfranchi, Vácha,Vávra, Sovka, Fencl, Bezdička, Honzík. Střídali Dvořák a Tattan. Trenéři Janák, Hudec a Volka.

24.6.2008 VSTUP DO DISKUSE

Dvorek nabídne hudbu i divadlo

V prostorách Jízdárny ve Světcích se uskutečnil čtvrtý koncert cyklu Dveře Jízdárny dokořán.
10

Jízdárnu rozezněly lovecké rohy

Stropní ventilátory zvýší komfort při čekání na úřadě

Tachov – Vydýchaný stojící vzduch na chodbách Městského úřadu v Tachově, který návštěvníky ničil při návštěvě budovy především v letních měsících, je minulostí.

Kracíkovi role učitele nevadí. Mladým pomůžu rád, říká útočník

Plzeň – Vytáhnout nahoru další mladíky. Úkol pro hokejového útočníka Jaroslava Kracíka, který se po návratu ze zahraničí chystá v mateřské Škodě Plzeň už na třetí sezonu.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Pusťte si televizi. Rodí tam Plzeňanky

Unikátní pohled do nejintimnějších okamžiků každé ženy, který se natáčel v plzeňské fakultní nemocnici, právě startuje.