Okresní derby ve fotbalové 1. A třídě mezi Rozvadovem a Stříbrem skončilo remízou 1:1. Domácí začali utkání náporem a propustnost obrany Baníku byla veliká. Pokus Bečváře ve druhé minutě vykopával z brankové čáry stříbrský Uhlíř. O dvě minuty později zachraňoval, opět na čáře, při střele Zd. Horáčka kapitán hostů Jareš. Šance Roháče skončila nepřesnou střelou. Stříbrští vyslali nepřesnou propagační střelu Florusem, stejně skončil pokus M. Dyka. Ve 14. a 15. minutě se do dvou příležitostí dostal Chada, ale obě trestuhodně zahodil.

Po chybě Hřebíka se dostal k míči J. Horáček a na jeho přihrávku Chada nedosáhl. Ve 31. minutě se vyznamenal gólman Baníku Kos, jenž kryl střelu Bečváře. Na druhé straně střílel těsně vedle Petraška. V závěru poločasu se dvakrát vyznamenal Kos, který zneškodnil střely Chady a Karbana. Po změně stran se dostal do dvou příležitostí R. Dyk, ovšem stav se nezměnil stejně jako při hlavičce Bečváře. V 52. minutě měli velkou příležitost Stříbrští. Po akci Pelána a Bednáře se vyznamenal Bobčík.

O minutu později hlavičkoval J. Horáček do břevna a dorážce Opavy chyběl důraz. V 55. minutě vyrobil chybu gólman Bobčík, ale Petraška ji nepotrestal. V téže minutě se na druhé straně ocitl sám před Kosem Chada, ovšem gólman Baníku byl v souboji úspěšnější. Domácí příznivci se dočkali v 58. minutě. Po přihrávce Ptáka skóroval hlavou Chada – 1:0. Ten mohl zvýšit v 58. minutě na 2:0, ovšem Kos byl proti. Hosté se dočkali vyrovnání v 75. minutě. Po nevinné akci doklepl míč do sítě Florus – 1:1. Od této chvíle byl Baník lepším týmem a po akci Bednáře a Jareše zachraňoval Karban. Branka nepadla ani po hlavičce střídajícího Píchy, a tak skončilo derby nerozhodně.

TJ Rozvadov – B. Stříbro 1:1. Poločas: 0:0. Branky: 58. Chada – 75 Florus. Rozhodčí: Niedermayer – Lukáš, Plzák. ŽK: 2:4. Diváci. 220.

ROZVADOV: Bobčík – Opava, J. Horáček, Bečvář, Kupilík, Roháč, Chada, Karban, Pták, Sopko, Zd. Horáček. Střídali Růžička a Pícha.

STŘÍBRO: Kos – Hřebík, Jareš, Petraška, Pelán, Kertis, Florus, Bednář, Dyk, Uhlíř, M. Dyk. Střídal Šaman.