VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Největší šanci na celkové vítězství má Jana Boušová

TACHOVSKO - Průběžné pořadí v tipovací soutěži

18.6.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Antonín Hříbal

1. – 10. místo
TC0180 Jana Boušová, Stříbro 11 124
TC0228 Petra Železná, Bor 11 116
TC0126 Jiří Bouše, Stříbro 11 115
TC0287 Václav Raba, Ch. Újezd 14 114
TC0275 Jan Bukva, Kočov 11 112
TC0211 František Spěváček, Ch. Planá 11 112
TC0141 Marie Všetičková, Tachov 11 112
TC0042 Jar. Švábek st., Dl. Újezd 11 111
TC0309 Petr Loukota, Stříbro 11 110
TC0144 Richard Všetička, Tachov 11 110
11. – 100. místo
TC0014 Roman Kříž, Bor 8 109
TC0373 Zdeněk Chval, Ch. Planá 8 108
TC0043 Monika Strapková, Dl. Újezd 11 107
TC0044 Jar. Švábek ml., Dl. Újezd 11 107
TC0181 Václav Baxa, Stříbro 8 107
TC0214 Milan Founě, Ch. Újezd 8 107
TC0003 Lubomír Nejedlý, Tachov 8 107
TC0073 Vladislav Omcirk, Tachov 8 107
TC0060 Vl. Šleze, Tisová 10 106
TC0172 Jiří Struček, Tachov 5 106
TC0354 Alexander Hilák, Oldřichov 8 105
TC0046 K. Zušťák, Tachov 8 105
TC0258 Josef Němec, Tachov 11 104
TC0002 Vladimír Dykas, Tachov 8 103
TC0004 Pavel Krampera, Stráž 8 103
TC0129 Vladimír Nejedlý, Tachov 5 103
TC0332 Dimiter Simeonov, Halže 13 102
TC0331 David Simeonov, Halže 11 102
TC0375 Jaroslava Chvalová, Ch. Planá 8 102
TC0059 Jana Šlezová, Tisová 8 102
TC0221 Jan Švábek, Dl. Újezd 8 102
TC0012 Jaroslav Folejtar, Bor 11 101
TC0194 Marie Hlasová, Stráž 11 101
TC0225 Václav Sýkorovský, Tachov 11 101
TC0041 Božena Švábková, Dl, Újezd 11 101
TC0074 Karel Mourek, Tachov 8 101
TC0001 Miroslav Šašek, Tachov 8 101
TC0217 Vlastimil Kotous, M. Lázně 5 101
TC0277 Pavel Opava, Lom u TC 14 100
TC0348 Tomáš Kopecký, Tachov 11 100
TC0125 Libor Zeithaml, Nedražice 11 100
TC0376 Zdeňka Chvalová, Ch. Planá 8 100
TC0357 Roman Kofl, Tachov 8 100
TC0072 Ladislav Kopáček ml., Brod n. T. 8 100
TC0207 Stanislav Koreš, Halže 8 100
TC0090 Alena Horská, Tachov 5 100
TC0105 Ivana Veletová, Tachov 5 100
TC0249 V. Struček, Studánka 5 99
TC0116 František Hlas, Stráž 11 98
TC0124 Michal Honzík, Láz 11 98
TC0238 Antonín Soukup, Kostelec 11 98
TC0244 Petr Štrunc, Milíře 8 98
TC0286 Tomáš Wurm, Planá 8 98
TC0374 Pavel Chval, Ch. Planá 8 97
TC0027 Marie Součková st., Bor 5 97
TC0155 Helena Krčmová, Cheb -1 97
TC0210 Milan Brůžek, Ch. Planá 14 96
TC0018 Mariya Tkačuk, Tisová 14 96
TC0202 Jana Koňaříková, Tachov 5 96
TC0039 Václav Lácha, Planá 5 96
TC0265 Jan Jucha, Biletín 8 95
TC0169 Žofie Voříšková, Bor 8 95
TC0223 Kateřina Danková, Tachov 5 95
TC0220 Miroslav Veleta, Tachov 5 95
TC0020 Anna Nožková, Tisová 11 94
TC0101 Pavla Rybová, Pernolec 11 94
TC0344 Marcela Sýkorovská, Tachov 11 94
TC0095 Miroslav Hrad st., Sytno 8 94
TC0071 Ladislav Kopáček nejml., Brod n. T. 8 94
TC0330 Alois Vávra, Milíře 8 94
TC0285 František Wurm, Tachov 8 94
TC0040 Pavel Lácha, Planá 5 94
TC0038 Václav Lácha ml., Otín 5 94
TC0102 Dana Vondrušková, M. Lázně 5 94
TC0100 Ladislav Demjan, Stříbro 5 93
TC0232 František Urban, Ch. Planá 5 93
TC0128 Jaroslav Duspiva, Kladruby 8 92
TC0216 František Chval, Ch. Planá 8 92
TC0053 Jana Uhlířová, Tachov 8 92
TC0011 Miroslav Bočan, Bor 5 92
TC0037 Božena Láchová, Planá 5 92
TC0164 Vladimír Matoušek, Tachov 5 92
TC0029 Milan Hruška, Tisová 2 92
TC0127 St. Kos, Stříbro 2 92
TC0257 Hana Němcová, Tachov 11 91
TC0300 Miroslav Štrejn st., Záchlumí 11 91
TC0093 Miloslav Barnáš, Nedražice 8 91
TC0096 Martin Barnáš, Nedražice 8 91
TC0094 Miroslav Hrad ml., Sytno 8 91
TC0025 Jiří Komárek, Bor 8 91
TC0113 Tomáš Koubek, Stráž 5 90
TC0107 Petr Zoň, Tachov 5 90
TC0297 Karel Holeva, Trpísty 2 90
TC0146 Miroslav Krejsa, Lom u TC 17 89
TC0068 Jana Duspivová, Studánka 11 89
TC0219 Karel Lokajíček, M. Lázně 11 89
TC0176 Miroslav Duspiva, Kladruby 8 89
TC0165 Jaroslav Filinger, Tachov 8 89
TC0295 Petr Sýkora, Tachov 8 89
TC0161 Oldřich Zezula, Tachov 5 89
101. – 200. místo
TC0271 Martin Hilák, Tachov 11 88
TC0099 Vl. Hráský, Stříbro 8 88
TC0058 Karel Novotný, Tisová 8 88
TC0019 Tereza Nožková, Tisová 8 88
TC0057 František Husák, Tachov 5 88
TC0272 Miloslav Jucha, Biletín 5 88
TC0218 František Pinc, Ch. Planá 5 88
TC0154 Ivan Šuhaj, Tachov -1 88
TC0380 František Keck, Křimice 10 87
TC0205 Jaroslav Hořejš, Ctiboř 8 87
TC0230 Václav Dedek, Stříbro 5 87
TC0276 Petr Novák, Tachov 5 87
TC0299 Miroslav Štrejn ml., Záchlumí 5 87
TC0190 Josef Opava, Z. Chodov -1 87
TC0007 V. Štěpán, Dl. Újezd 11 86
TC0149 D. Zezulová, Tachov 11 86
TC0255 Miloš Červinka, Lesná 8 86
TC0017 Karel Nožka, Tisová 8 86
TC0028 Milan Souček, Bor 8 86
TC0317 Pavel Kovář, Stříbro 5 86
TC0114 Lenka Koktová, Stráž 2 86
TC0261 Frant. Mařík, Tachov 14 85
TC0260 Miloslava Mikesková, Tachov 13 85
TC0224 Josef Vaňuš, Tachov 11 85
TC0199 Petr Žalud, Tachov 8 85
TC0136 Pavel Vojtuš, Tisová 2 85
TC0367 Jana Buryanová, Bor -4 85
TC0065 Luboš Duspiva, Studánka 11 84
TC0213 Jiří Jeřábek, Ch. Planá 8 84
TC0026 Marie Součková ml., Bor 8 84
TC0151 Jaroslav Foltas, Tisová 5 84
TC0200 Václav Beroun, Lom u TC 14 83
TC0314 Luboš Vyčichlo, Stříbro 8 83
TC0312 Fr. Worzfeld, Stříbro 8 83
TC0222 Jan Sňozík, Tachov 5 83
TC0201 Josef Zima, Tachov 5 83
TC0045 S. Zušťák, Tachov 5 83
TC0184 Roman Doksanský, Dl. Újezd 2 83
TC0192 Marek Sehnalík, Hošťka 2 83
TC0363 Jiří Haník, Tachov -1 83
TC0319 Jan Kertis, Slavice -1 83
TC0308 Pavel Žalud ml., Tachov 16 82
TC0118 Andrea Moutvicová, Studánka 11 82
TC0179 Jiří Procházka st., Damnov 10 82
TC0098 Vladislav Hráský ml., Stříbro 8 82
TC0123 Josef Hromka, Cebiv 8 82
TC0337 Jiří Chejnovský, Tachov 8 82
TC0245 Jolana Petrášová, Hošťka 8 82
TC0054 Josef Uhlíř, Tachov 8 82
TC0050 Jan Uhlíř, Tachov 5 82
TC0047 M. Kašpar, Tachov 2 82
TC0132 Jiří Mikulanda, Tachov 2 82
TC0168 Václav Voříšek, Bor -1 82
TC0048 L. Zušťáková, Tachov 5 81
TC0256 Jaroslav Černý, Tachov 0 81
TC0130 Jaromír Matoušek, Tachov 10 80
TC0323 Jaroslav Kolesa, K. Lázně 5 80
TC0023 Jaromír Lipchavský, Studánka 5 80
TC0142 Marie Vatterová, Tachov 5 80
TC0162 Josef Grzib, Studánka 2 80
TC0301 Jar. Vaněček st., Planá 2 80
TC0008 L. Aravík, Částkov 11 79
TC0076 Roman Fait, Tachov 5 79
TC0024 Petr Gajdoš, Studánka 5 79
TC0009 Milan Kunc, Bor 5 79
TC0302 David Vaněček st., 5 79
TC0015 Jiří Bočan, Bor -1 79
TC0031 Ernest Daňko, Tisová -1 79
TC0117 Radek Černý, Studánka 11 78
TC0070 Radek Kopáček, Brod n. T. 8 78
TC0328 Zdeněk Hruška, Tachov 5 78
TC0145 Š. Krejsová, Lom 14 77
TC0187 Milan Marek, Černošín 11 77
TC0282 Ruda Blatnický, Studánka 8 77
TC0067 Jiří Duspiva ml., Studánka 8 77
TC0121 Miloš Honzík, Láz 8 77
TC0304 Lukáš Marek, Tachov 8 77
TC0158 Miloslav Bočan, Tachov 5 77
TC0298 Evžen Ředina, Cebiv 5 77
TC0021 Václav Toman, Mýto 5 77
TC0163 Ludmila Grzibová, Studánka 2 77
TC0394 Ota Franc, Tachov 8 76
TC0143 Jaroslav Vatter, Tachov 8 76
TC0263 Oldřich Janovec, Tachov 5 76
TC0137 Josef Kubena, Tachov 5 76
TC0283 Miloslav Horejš, Tachov 2 76
TC0203 Petr Koňařík, Tachov 2 76
TC0036 Dana Váchová, Planá 2 76
TC0243 Radka Větrovská, Tachov 2 76
TC0010 Jan Matejčík, Bor 0 76
TC0082 Frant. Bachroň, Tachov -1 76
TC0248 Jiří Horkulič, Tachov 5 75
TC0369 Petr Houser, Bezdružice 5 75
TC0104 Hanka Výrutová, Poděvousy 11 74
TC0281 V. Křemen, Tachov 8 74
TC0131 Petr Lokajíček, Tachov 5 74
TC0083 Milan Maczko ml., Tachov 5 74
TC0122 Zdeněk Palich, Konst. Lázně 5 74
TC0106 Ludmila Pospíšilová, Tachov 5 74
TC0315 Jaroslav Šantora, Sytno 5 74
201. – 300. místo
TC0284 Martin Horejš, Tachov 2 74
TC0368 Martin Kalista, Bezdružice 2 74
TC0034 B. Vácha, Planá 2 74
TC0240 Lukáš Krivda, Bor 0 74
TC0066 Jiří Duspiva st., Studánka 8 73
TC0182 Zdeněk Dvořák, Stříbro 5 73
TC0262 Josef Hruška, Tachov 5 73
TC0052 Luboš Pernglau, Tachov 5 73
TC0108 Petr Pospíšil, Tachov 5 73
TC0119 Jaroslav Černý ml., Studánka 11 72
TC0120 Jaroslav Černý st., Tachov 11 72
TC0254 Drahomíra Červinková, Lesná 8 72
TC0063 Karel Duda ml., Tisová 8 72
TC0339 Pavel Rut, Tachov 5 72
TC0191 Karel Strapek, Hošťka 5 72
TC0178 Jiří Procházka ml., Damnov 2 72
TC0173 Jiří Koliha st., Stříbro -4 72
TC0226 Petr Sýkorovský, Tachov 11 71
TC0152 Margita Jabůrková, Tachov 8 71
TC0153 Stanislav Proft, Tachov 8 71
TC0358 Mojmír Rožánek, Studánka 8 71
TC0049 Petra Krejčová, Tachov 5 71
TC0264 Jan Stach, Dl. Újezd 5 71
TC0077 Lenka Šídová, Studánka 5 71
TC0290 Romana Štrinclová, Tachov 5 71
TC0198 Pavel Žalud st., Tachov 5 71
TC0075 Vít Strapina, Tachov 2 71
TC0188 Miroslav Pokorný, V. Hleďsebe -1 71
TC0343 Jaroslav Vaněček ml., Planá 11 70
TC0097 Petr Demjan, Stříbro 5 70
TC0085 Karel Maňur, Planá 2 70
TC0087 Milan Haník, Tachov -1 70
TC0138 Josef Kubena, Tachov 10 69
TC0156 František Schánilec, Tachov 5 69
TC0370 Jiří Houser st., Bezdružice 2 69
TC0335 Edita Löblová, Sulislav -1 69
TC0091 Karel Švaner, Tachov -1 69
TC0033 Petr Michálek, Planá 5 68
TC0310 Aleš Kozelka, Záchlumí 2 68
TC0239 Marie Krivdová, Bor 0 68
TC0140 Terezka Kubenová, Tachov -1 68
TC0259 Jaroslav Němec, Tachov 8 67
TC0237 Vojtěch Petráň, Stříbro 8 67
TC0399 P. Vavřička, V. Rapotín 8 67
TC0336 Jiří Koliha ml., Stříbro 5 67
TC0103 Lada Kůtová, Drmoul 5 67
TC0081 Milan Maczko, Tachov 2 67
TC0340 Jaroslav Rut, Tachov 2 67
TC0013 Zděnek Bohumil, Bor 0 67
TC0089 Jiří Horský, Tachov -1 67
TC0115 Roman Chod, Stráž -1 67
TC0139 Vlasta Hrušková, Tachov 8 66
TC0273 Bohumila Matoušková, Studánka 8 66
TC0338 Jaroslav Kolesa ml., K. Lázně 5 66
TC0229 Petr Růt, Bor 0 66
TC0055 Martin Uhlíř, Tachov 0 66
TC0062 Jan Petruňo, Tisová 11 65
TC0377 Radek Spěváček, Ch. Planá 11 65
TC0148 Jan Terela, Milíře 11 65
TC0296 Jitka Podlesná ml., Tachov 8 65
TC0316 Josef Kabeláč, Úterý 5 65
TC0051 Karel Štrupl, Tachov 5 65
TC0035 Veronika Váchová, Planá 5 65
TC0088 Bohuslav Gabriš, Ch. Planá 2 65
TC0279 Tomáš Miščuk, Ctiboř 8 64
TC0134 Jana Petruňová, Tisová 5 64
TC0274 Josef Dopita, Tachov 2 64
TC0267 Jiří Kovacs, Tisová 2 64
TC0250 Dana Stručková, Studánka 2 64
TC0371 Jan Bastl, Bezdružice -1 64
TC0342 Libuše Vaněčková, Planá -1 64
TC0110 Radek Jadlovský, Damnov 8 63
TC0236 Tomáš Bizoň, Stříbro 2 63
TC0311 M. Míčka, Stříbro 0 63
TC0355 Jiří Goubej, Studánka -1 63
TC0147 Vladimír Špot, Milíře 11 62
TC0268 Miloslav Poslušný, Tisová 8 62
TC0270 Veronika Holá, Studánka 5 62
TC0078 Vítězslav Langr, Studánka 5 62
TC0294 Lukáš Bydžovský, Tachov 0 62
TC0322 Dalibor Kolesa, K. Lázně -1 62
TC0378 Josef Voráček, Ch. Planá -4 62
TC0080 Martin Langr, Studánka 5 61
TC0350 František Vavřínek, Halže -1 61
TC0333 Vlastimil Hudák, Tachov 11 60
TC0402 Josef Malý, Tachov 8 60
TC0364 Vlasta Kohútová, Tachov 5 60
TC0390 J. Kulíř, Částkov 2 60
TC0379 Martin Voráček, Ch. Planá -1 60
TC0278 Jiří Miščuk, Ctiboř 8 59
TC0079 Květa Šídová, Studánka 5 59
TC0253 Václav Červinka, Lesná 11 58
TC0347 Pavel Kopecký, Tachov 5 58
TC0195 František Roček, Oldřichov 5 58
TC0196 Jakub Zádamský, Tachov 5 58
TC0321 Jiří Hrdlička, Tachov 2 58
TC0208 Josef Chum, Tachov 2 58
TC0212 Josef Balvín, Ch. Planá 0 58
TC0183 Martin Vrba, Stříbro 5 57
TC0351 Josef Pikl, Planá 0 57
301. – 400. místo
TC0293 Jan Švábek ml., Dl. Újezd 0 57
TC0056 Lucie Uhlířová, Tachov 0 57
TC0391 Karel Rožánek, Studánka -1 57
TC0022 Tomáš Goubej, Studánka 11 56
TC0005 Zdenko Petráš, Dl. Újezd 8 56
TC0349 Jaroslav Uhlíř, Tachov 5 56
TC0320 Zuzana Haníková, Tachov 2 56
TC0326 Jan Marek, Ošelín 2 56
TC0032 Jiří Petruňo, Tisová 5 55
TC0016 Míra Matejčík, Bor 0 55
TC0352 Václav Opava, D. Jadruž 0 55
TC0061 Lukáš Husák, Tisová 8 54
TC0393 Václav Křemen ml., Tachov 5 54
TC0325 Ivan Horna, Ctiboř 2 54
TC0084 Ladislava Maczková, Tachov 2 54
TC0366 Martina Radová, Bor 2 54
TC0170 Lenka Krivdová, Vysočany 0 54
TC0206 Bronislav Fryšták, Tachov 14 53
TC0006 E. Plecitá, Dl. Újezd 8 53
TC0381 Zdeněk Lacina, Lestkov 5 53
TC0313 Petra Míčková, Stříbro 0 53
TC0135 Luboš Hruška, Tisová 7 52
TC0069 Lad. Kopáček st., Brod n.T. 5 52
TC0327 Martin Němeček, M. Lázně 2 52
TC0324 Jan Noha, Bor 2 52
TC0291 Jakub Štrincl, Tachov 2 52
TC0389 Karel Bartoníček, Pernolec 0 52
TC0174 Josef Kadlec, Bor 0 52
TC0159 Jakub Sládek, Tachov 0 52
TC0266 Josef Vojáček, Tisová 11 51
TC0365 Jaroslava Dědová, Tisová 5 51
TC0160 Miroslav Vránek, Ctiboř 5 51
TC0346 Lukáš Honzík, Studánka 0 51
TC0386 Pavlína Piklová, Planá 0 51
TC0157 Zd. Bočanová, Tachov 5 50
TC0204 Jiří Rytíř, Kladruby 0 50
TC0189 Eva Homolová, Černošín -1 50
TC0215 Věra Trávníčková, Halže 7 49
TC0064 K. Duda st., Tisová 2 49
TC0227 František Machan, Tachov 2 49
TC0303 Michaela Šichevičová, Kočov 2 49
TC0086 Veleta Jaroslav, Stráž -1 49
TC0280 Marina Králíčková, Tachov 5 48
TC0167 Miloš Hataj, Tachov -4 48
TC0109 Josef Jadlovský, Tachov 5 47
TC0092 Bohuslav Pech, Tachov -1 46
TC0372 Josef Simonides, Planá 0 45
TC0030 Libuše Novotná, Tisová -1 45
TC0252 R. Struček, Studánka 8 44
TC0242 Miloš Větrovský, Tachov 8 44
TC0233 Josef Jiravský, Slavice 0 44
TC0341 Veronika Vrkočová, Tachov 8 43
TC0111 Dušan Petržík, Tachov 5 43
TC0193 Jan Zušťák, Tachov 0 43
TC0269 Zdeněk Andrle ml., Oldřichov 0 42
TC0353 Božena Opavová, D. Jadruž 0 42
TC0306 Petr Kalista, Bezdružice 0 41
TC0246 Petr Tribula, Tachov 0 41
TC0392 Petr Grunert, Tachov 11 40
TC0133 Václav Filípek, Tisová 5 40
TC0235 Jindřich Jareš, Stříbro 0 40
TC0112 Vladimír Pecha, Tachov -4 40
TC0385 Zuzana Bulavčáková, St. Sedliště 0 39
TC0231 Martin Antoš, Tachov 5 38
TC0186 Josef Pacola, Černošín 5 35
TC0247 Jana Tribulová, Tachov 0 35
TC0166 Josef Hataj, Tachov -4 35
TC0400 M. Hrůša, Tachov 5 34
TC0395 Petr Flašár, Olbramov 2 34
TC0241 Z. Andrle, Oldřichov 0 34
TC0356 Gabriela Goubejová, Studánka 0 34
TC0387 Jaromír Matoušek ml., Tachov 8 33
TC0401 V. Němeček, Pernolec 0 33
TC0185 Petr Doksanský, Dl. Újezd 5 32
TC0345 Roman Vaňous, Bor 0 32
TC0171 František Krivda, Vysočany 0 29
TC0234 Miloslav Končel, Slavice 0 28
TC0307 Marek Kalista, Bezdružice 0 26
TC0334 Václav Zahradník, Halže 0 26
TC0396 Mojmír Dolinský, Stod 1 25
TC0209 Pavel Štrincl, Tachov 0 25
TC0288 Stanislav Nikodem, Planá 0 21
TC0318 Milan Sládek, Bezdružice 0 20
TC0305 Slavomír Kozák, Tachov 0 17
TC0398 Milan Veselý, Úšava 0 16
TC0197 Václav Fišer, Oldřichov 0 15
TC0289 Libuše Nikodemová, Planá 0 15
TC0329 Josef Vorlovský ml., Tachov 0 15
TC0405 Miroslav Kaše, Studánka 0 14
TC0383 Petr Smetana, Tachov 0 13
TC0406 Zdeněk Svěrák, Lom u Tachov 0 11
TC0359 Ludmila Šenčáková, Tisová 0 11
TC0362 David Zelený, Tisová 0 11
TC0384 Tomáš Draský, Dl. Újezd 0 9
TC0397 Milan Dulovec, St. Sedliště 0 8
TC0403 Jiří Roubal, Tachov 0 8
TC0388 Tomáš Turek, Tachov 0 8
TC0360 Dominik Zelený, Tisová 0 8
TC0175 Marie Fišerová, Oldřichov 0 6
TC0251 Lukáš Gorelík, Studánka -7 6
401. – 407. místo
TC0407 Lenka Tomanová, Třemešné p. Př. 0 5
TC0361 Milan Zelený, Tisová 0 5
TC0292 Zdeněk Hrvík, Tachov 0 4
TC0150 Jan Mička, Sulislav 0 2
TC0177 Pavel Hobza, Tachov 0 1
TC0404 Jan Chomout, Tachov 0 1
TC0382 Jaromír Foltas, Tisová 0 -1

Kolektivy
1. místo

C.A.P. Dl. Újezd 44 426
2. – 10. místo
Formy opravna Tachov 32 414
SLZA Ch. Planá 32 407
Agroservis Kladruby 32 399
Koloniál Tisová 31 384
Sparta Planá 20 376
Tučňáci Tachov 23 375
P.M. Sytno 32 367
TAZ Tisová 41 364
Béčka Tachov 23 358
11. – 20. místo
Soko Bor 29 358
FK Nynkov Tachov 20 351
Klokánek Bor 21 348
3+1 Tachov 17 341
Hotel U Nádraží Stráž 17 341
SPP Obušek Tachov 22 339
Bača Team Záchlumí 20 338
Tuneláři Tachov 20 337
Hrde Stříbro 26 333
Baliči Kermi Stříbro 32 331
21. – 30. místo
Fotbalistky Trstenice 32 329
Kopečkovic Brod n. T. 29 324
Rybáři Studánka 38 323
Žabky Bor 7 310
Sonin Stříbro 23 308
Hotel Club Tachov 35 306
Zkušenej tým Studánka 44 304
Viktoria Tachov 16 297
JLDJ Planá 17 293
Hostinec u Kulaté Báby Studánka 26 292
31. – 40. místo
Hasiči Tachov 20 291
Potraviny Vácha Planá 14 283
Šenk U Petra Bezdružice 8 282
Sportklub Bor 2 282
Rošťáci Tachov 22 279
Agročas Částkov 38 274
ČD Tachov 8 271
Pila Tisová 5 271
Děravý ruk. Stříbro 10 267
Cargo Tachov 2 254
41. – 45. místo
Dudáci Studánka 20 253
Invaze Tisová 19 241
RHS Tisová 29 240
KUPLE Planá 8 214
Masáže Jadlovský Tachov

18.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Indiáni v přípravě narazili. Motor je přejel v přesilovkách

Ilustrační foto.

Někteří prodejci na slavnostech obcházeli EET

Táborníci se stali svědky únosu. Pod dohledem policistů stříleli i ze samopalu

Bonětice – Policisté z Plzeňského kraje využili prázdninových pobytů dětí na táborech, aby jim zde předvedli své schopnosti.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy. 

Na nájezdu i výjezdu D5 u Nové Hospody pokračují stavební práce

Nová Hospoda/Bor – Z důvodu právě probíhající rekonstrukce, která potrvá do středy 30. srpna, upozorňujeme řidiče na úplnou uzavírku výjezdní i nájezdové větve dálnice u Nové Hospody.

Fotbalisté Tachova snadno přehráli Okulu Nýrsko

Tachov – Fotbalisté FK Tachova po výhře v Mýtě se poprvé v KPM představili domácím fandům. V cestě za výhrou jim měla být Okula Nýrsko.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení