Los zimního turnaje v Tachově Gleixner cup svedl dohromady mužstva z Tachovska. Bezdružická Jiskra přijela v kombinované sestavě s „B“ týmem a byla Spartě Dlouhý Újezd více než vyrovnaným soupeřem. V prvním poločase měli hosté optickou převahu a ve druhém dokonce vedla o dvě branky, ale Sparta v závěru zabrala a tak se nakonec soupeři rozešli smírně 3:3.

První poločas byl vyrovnaný a pro diváky zajímavý, protože se rozhodně nehrálo v rukavičkách. První udeřili hosté z Bezdružic. Chachula ve 25. minutě doběhl míč u rohového praporku a namířil s ním do vápna. Prošel přes dva hráče soupeře a k bližší tyči skóroval - 0:1. O vyrovnání se postaral Švábek, který ve 35. minutě doklepl přímý volný kop, když Holík neudržel míč – 1:1. Šance Filipa a břevno Sparty uzavřely první půly. Po změně stran se s míčem od půlící čáry rozběhl T. Blažek, na hranici velkého vápna si narazil s Chachulou a zakončil – 1:2. V 65. minutě zahrával Hvízdal přímý volný kop, který Filip prodloužil na zadní tyč, kde číhal nekrytý Chachula – 1:3. Postupem času začala umělá tráva namrzat, hra byla kvůli terénu plná nepřesností, k tomu se přidal i rozhodčí, který pouštěl tvrdou hru a tak diváci měli možnost místy shlédnout hokej kombinovaný s krasobruslením. V 75 minutě Sparta snížila, po rohu se trefil Gabčo – 2:3. V samém závěru utkání se prosadil Křehlík, který poslal odražený míč do branky – 3:3.

Sp. Dl. Újezd -J. Bezdružice 3:3.Poločas: 1:1. Branky: Švábek, Gabčo, Křehlík - Chachula 2, T. Blažek. Rozhodčí: Hromka: ŽK: 2:2. Diváci: 50.

JISKRA: Holík – Hvízdal, Šmikňar, L. Blažek, T. Blažek, M. Blažek, Sládek, Korynta, Chachula, Filip, D. Kadlec. Střídali Cvrček, Čada, Holík mladší, Sochůrek. SPARTA: Mrázek – Stoklasa, J. Švábek, Sňozík, Křehlík, Houda, Zeman, Veleta, Šašek, Tůša, Bydžovský. Střídali Holc, Žemlička, Kotrc a Haník.