Ve 21. kole se „vyjasňuje“ na špici tabulky. V taháku kola nezvládl přimdský Tatran duel v Plané a první Kostelec zvýšil náskok. Třetí výhry v soutěži se dočkal Zadní Chodov. Zápasy navštívilo 475 (535) příznivců, kteří viděli 30 (23) branek. Napomínáno bylo 32 (27) hráčů a v tomto kole viděli červenou kartu dva hříšníci (2), halžský Karásek a Mihál z Dlouhého Újezdu. K porovnání jsou v závorce údaje z minulého kola.

Stříbro B – Lom 7:1 Posílená rezerva Baníku získala povinné body. Poločas: 5:0. Branky: 16. a 18. Lešák, 25. Vyšín, 35. Slába, 45. Jareš (PK), 49. a 70. Heis – 80. Petráška (PK). Rozhodčí: Majerčík. ŽK: 4:3. Diváků: 100. STŘÍBRO B: Lukeš – Plocar, Trnka, Smiřák (70. Daniel), Křelina (46. Florus), Heis, Lešák, Charvát, Jareš (46. Soukup), Slába, Vyšín. LOM: Kraus – Hanus, L. Selzer, Čengery, M. Selzer, Květoň (46. Rýgl), Samek, Petráška, Líbenek, Kret, Stec (56. Novák).

Záchlumí – Černošín 3:0 Utkání ovlivnila rychlá branka Štrejna. Hosté bojovali, ale na rozjetý Motor nestačili. Poločas: 2:0. Branky: 9. Štrejn, 44. P. Kříž, 83. K. Kříž (PK). Rozhodčí: Vrbský. ŽK: 1:2. Diváků: 70. ZÁCHLUMÍ: A. Kozelka – Štrejn st., Kreps, Voříšek, Heptik, Budek, P. Kříž, K. Kříž, Tót, Baum (82. Šubrt), Štrejn. Trenér Hrad. ČERNOŠÍN: Mikulovský – M. Červený, Klepsa ml., Melich, Lac〜man, Petrovič, Turek, K. Červený (59. Hacker), Vondraš, Klepsa st. (59. Balogh), Hollý. Trenér Turek.

Kšice – Ch. Planá 2:2 Slavoj vedl ve Kšicích 2:0, ale nakonec se musel spokojit s bodem. Poločas: 1:2. Branky: 32. Šetlík, 49. Kasl – 20. Plecitý, 26. Kunc st. Rozhodčí: Loukota – Vocelka, Hanilec. ŽK: 4:2. Diváků: 30. KŠICE: Brzobohatý – J. Šetlík, I. Šetlík, Kővary, Němec, Balogh, Janout, Kasl, Kasal, Chachula (20. M. Šetlík), Dýdek. Trenér J. Janout. CH. PLANÁ: Petrželka – Krejza (47. Buday), J. Pikl, Plecitý, Rolko, Matys, Ryška, Kunc ml., Hrabák, Kunc st., Zápotočný. Trenér Buday.

Planá – Přimda 2:1 Dramatické utkání přineslo výhru domácím borcům. Tatran se proti zkušené Plané neprosadil. Poločas: 1:0. Branka: 29. Mikač, 87. Hlinčík – 88. Fabo. Rozhodčí: Ardeleanu. ŽK: 2:4. Diváků: 145. PLANÁ: Slivoně – Simonides, T. Böhm, Rozhoň, Vl. Böhm, P. Bernas, Kuchař (61. Jeřábek), M. Bernas, Mikač (76. Mikota), R. Pánek, Gažík (61. Hlinčík). Trenér Slivoně. PŘIMDA: Hlaváček – Hrabovský, Černý, M. Ardeleanu, Teplárek, Ferdinandy, Krýsl, Vokroj, Fabo, Malich, Toman. Trenér Berčík.

Kostelec – Částkov 2:0 Hraničář lídru vzdoroval, nicméně domácí měli v koncovce navrch. Poločas: 2:0. Branky: 42. a 44. J. Jamriška. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:1. Diváků: 60. KOSTELEC: P. Jamriška – M. Honzík, J. Jamriška (90. Pešík), L. Soukup, Zb. Trhlík (90. Šimek), Liška, Průcha, Andrle, Vozabule (80. Ježek), Hyť〜ha (63. L. Honzík), Steiner. Trenér Novák. ČÁSTKOV: Bydžovský – Hrabovský, Jeřábek, Duda, Pernglau, Havránek, Bilčík, Kopecký, Červinka, L. Lebeda, Guga. Trenér Říha.

Z. Chodov – Dl. Újezd B 2:1 Baník slavil třetí výhru, rezerva Sparty si prohrou komplikuje situaci. Poločas: 0:1. Branky: 7. Kormoš, 28. M. Božek, 34. a 70. Hotový – 45. Kurčík. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (80. Mihál). Diváci: 60. Z. CHODOV: M. Mazanec – Lemberger (35. Svoboda), Zajíček, F. Řežábek, R. Mazanec, T. Řežábek, Founě, Richtarik, Belobrad, Kurčík, Křen. Trenér Kisza. DL. ÚJEZD B: Haník – E. Dravecký, Gabčo, Tribula, Byd〜žovský, Mišoň, Kozák, V. Švábek, Mihál, Šebor, A. Dravecký. Trenér Volák.

Halže – Ch. Újezd 0:7 Čechie své fanoušky zklamala, favorizovaný hostům se tentokráte dařilo v koncovce a jejich výhra je zasloužená. Poločas: 0:3. Branky: 23. a 71. Dufka, 33. a 70. Pešta, 44. Zivčák, 59. Tomek, 88. Pikl. Rozhodčí: Sirový – Pešek, Bizoň. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (44. Karásek). Diváci: 40. HALŽE: Zd. Božek – Krejča, L. Kormoš, Hotový, Lazorka (65. Horák), Dokoupil, Matoušek (29. Trefilík), Mir. Božek (72. Koreš), Karásek, J. Božek, Bauer. CH. ÚJEZD: Pavlovič (72. Kulíř) – Beneš, Tomek, Suchý, Habart, Dufka, Zifčák (70. Opava), L. Medek, Šiler, P. Pikl, Pešta. Trenér Dufka.