Okresní derby 1. B třídy dvou posledních celků skupiny B skončilo výhrou Plané nad Přimdou 3:1. Hrálo na dobře upraveném trávníku a hra měla od začátku utkání spád. Přimda byla dobře dirigovaná Tolarem, Junkem a Horvátem. Planá hrála trpělivě ze zabezpečené obrany a čekala na svou příležitost v rychlém přechodu do útoku. To se domácím vydařilo ve 22. minutě po ose Gubčo – Hlinčík – Havlíček. Posledně jmenovaný prudkou střelou na protilehlou tyč otevřel skóre – 1:0. O pět minut později se situace opakovala a po ose Havlíček – Gubčo – Hlinčík domácí vstřelili druhou branku. Třetí gól padl po voleji Pelce, když se položil do centru Havlíčka. To běžela 37. minuta a do konce poločasu se už nic vážnějšího nestalo. Do druhé půli hosté vystřídali a hra Tatranu se oživila. Byl více v pohybu a častěji u míče. Planá ještě zahrozila v 50. minutě pěknou akcí, kterou vypracoval agilní Gubčo. Kolmicí poslal míč za obranu hostů na P. Bernase, který postupoval sám na branku, snažil se ještě najít nabíhajícího M. Berbase, ale jeho zakončení brankář vyrazil na roh. Přimda odpověděla v 75. minutě po kombinaci před hranicí velkého vápna. Junek připravil a Ferdinandy zakončoval – 3:1. To byla jen kosmetická úprava výsledku, protože dvě tutovky spálil Vokroj, a tak hosté nemohli pomýšlet na bodový zisk. Plánští si svou výhru s přehledem pohlídali.

BKV Planá – T. Přimda 3:1. Poločas: 3:0. Branky: Havlíček, Hlinčík, Pelc - Ferdinandy. ŽK: 0:2. ČK: 0:1. Diváků: 50.

PLANÁ: Černý – T. Böhm, Rozhoň, V. Böhm, Häusler, P. Bernas, Pelc, M. Bernas, Havlíček, Hlinčík, Gubčo. Střídal Kuchař.

PŘIMDA: Czinger – Slávik, Teplárek, Novohradský, Vokroj, Horvát, Junek, Ferdinandy, Tolar, Růžička, Koryťák. Střídal Mucha.