Poslední podzimní kolo okresního přeboru II. třídy přineslo opět překvapení a opět na úkor vedoucího Kostelce, který nečekaně remizoval s rezervou Stříbra. Kolo navštívilo 358 (392) fotbalových fanoušků, kteří mohli vidět 28 (33) branek. Rozhodčí napomínali 34 (22) hráčů a čtyři (1) hříšníci musel předčasně pod sprchy. V závorce jsou čísla z minulého kola.

Kšice – Ch. Újezd 1:2 Nováček potvrdil solidní foru a zaslouženě zvítězil. Poločas: 1:1. Branky: 41. Kasl – 13. L. Medek, 76. A. Kurčík. Rozhodčí: Majerčík. ŽK: 2:2. Diváci: 40. KŠICE: Bárta – J. Šetlík, Flíček, Berta, Kövary, Bronec, Janout, Kasl, Kasal, Havránek, Kaprhál (46. Dýdek). Trenér J. Janout. CH. ÚJEZD: Opava – Beneš, L. Medek (77. Tomek), Suchý, Habart, Dufka, Kopáček, A. Kurčík, Šiler, P. Pikl, Pešta (60. Zivčák). Trenér Dufka.

Kostelec – Stříbro B 1:1 Senzační výsledek se zrodil v Kostelci. Podzimní mistr remizoval se stříbrskou rezervou, která se doslova potácí u dna tabulky. Poločas: 0:0. Branky: 73. Průcha – 51. Heis starší. Rozhodčí: Lhotka. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (42. M. Jamriška). Diváci: 63. KOSTELEC: P. Jamriška – M. Honzík (73. Průcha), J. Jamriška, Blažek, Trhlík, Hyťha, L. Honzík (65. Liška), M. Jamriška, Andrle, Vozabule, Steiner (85. Pešík). Trenér Novák. STŘÍBRO B: Vyšín – Plocar, Slába, Petřina, Harvila, Heis, Valena, Soukup, Trnka, Gabčo, Křelina (40. Soukup, 77. Šimek.

Halže – Černošín 3:1 Po trestu se vrátil do mužstva Čechie zkušený Hotový a výrazně přispěl k výhře domácího celku. Poločas: 1:1. Branky: 20. 85. Hotový (1xPK), 54. Křehlík – 13. Turek. Rozhodčí: Sirový. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (79. T. Klepsa). Diváci: 40. HALŽE: Hauser – Novák, Matoušek st. (46. Lazorka), Hotový, Křehlík, Dokoupil (78. J. Božek), Matoušek ml., M. Božek, Karásek, Soukup, Bauer. ČERNOŠÍN: Červený – P. Klepsa, T. Klepsa, Melich, Lacman, Mikulovský (70. Turek), Balogh st., Vondraš, Turek ml., Balogh ml., Hladík.

Dl. Újezd B – Ch. Planá 1:5 Slavoj potvrdil roli favorita a o jeho výhře nebylo pochyb. Poločas: 1:2. Branky: 32. J. Bukva – 9. Krejza, 41. vlastní (E. Dravecký), 46. B. Soukup, 84. Hrabák, 87. Rolko. Rozhodčí: Loukota. ŽK: 2:3. Diváci: 30. DL. ÚJEZD B: Haník – Holc, Beneš, Mišoň (57. Draský), Matějka (46. Mráz), V. Švábek, J. Bukva, Kozák, T. Bukva, Ed. Dravecký (63. Bučan), A. Dravecký. Trenér Volák. CH. PLANÁ: Wágner – Kutička, R. Soukup, Plecitý (46. V. Benedikt), Zd. Rolko, B. Soukup, Ryška (68. J. Benedikt), Kunc, Hrabák, Zápotočný, Krejza (11. L. Pikl). Trenér J. Pikl.

Planá – Záchlumí 4:0 Domácím vyšel vstup do zápasu a zaslouženě berou tři body. Motor opět zklamal. Poločas: 3:0. Branky: 3. Peklo, 15. a 88. Makrlík, 20. a 70. Bernas. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:2. Diváci: 45. PLANÁ: Slivoně – Simonides, Rozhoň (84. Hlava), Vl. Böhm, T. Böhm, P. Bernas, Kuchař, M. Bernas, Peklo (77. Mikota), Makrlík, Mikač. ZÁCHLUMÍ: A. Kozelka (60. Samec) – Štrejn st., Tót (80. Šubrt), D. Kozelka, Heptík, Budek, Hrad (46. Honzík), P. Kříž (66. Formánek), Škornička, K. Kříž, Štrejn mladší. Trenér Hrad.

Částkov – Přimda 0:2 Nedělní šlágr kola vyzněl pro stále se lepšící Tatran. V Maršovkách se sešla největší návštěva kola a fotbaloví příz〜nivci viděli urputný boj. Souboj dvou zkušených trenérů skončil lépe pro přimdského Berčíka, který ještě nedávno seděl na lavičce Hraničáře. Poločas: 0:0. Branky: 59. Teplárek, 83. Vondráček. Rozhodčí: Ďugel – Hanilec, Štrincl. ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (83. Havránek. Diváci: 120. ČÁSTKOV: Bydžovský – R. Hrabovský, Špelina, Jakubec, Kořínek, Havránek, Bilčík, Říha (68. Uhlíř), Červinka, Krýsl, L. Lebeda. Trenér Slowik. PŘIMDA: Sarvaš – P. Hrabovský, J. Mucha, Novohradský, Teplárek, Vokroj (87. M. Ardeleanu), Ferdinandy, Malich, Vondráček, Fabo (90. Štěpán Mucha), Gubáni. Trenér Berčík.

Z. Chodov – Lom 2:5 Lomští dojeli na Baník v hodně improvizované sestavě, ve které ale nechyběl nejlepší střelec soutěže Martin Stec. O výhře hostů rozhodl svým hattrickem. Poločas: 1:1. Branky: 23. E. Pikl, 68. Drha – 12. Bánom, 50., 63. a 75. Stec, 77. Petraška. Rozhodčí: Šujan. ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (23. Hanus). Diváci: 20. Z. CHODOV: Loula – Havlík, Lemberger (80. Svoboda), Kříž (46. Zajíček, 70. Řežábek), R. Mazanec, Drha, Founě, Richtarik, E. Pikl, Kurčík, Hlinčík. Trenér Kisza. LOM: Burian – Hanus, M. Pich, J. Pich, Petráška, Bánom, Hora, Líbenek, Kret, Coufal, Stec. Trenér Hora.