V sedmém kole okresního přeboru druhé třídy se střelci nešetřili a až na na utkání ve Stráži padlo více než tři branky na zápas. Favorizované týmy vyhrávaly, jen posílená Studánka se postarala o překvapení, když rozstřílela Damnov.

O víkendu padlo 41 branek, nejvíce ve Studánce (9) a nejméně ve Stráži (2). Do ochozů přišlo 395 diváků, nejvíce ve Stráži (70) a nejméně v Erpužicích (35). Rozhodčí napomínali 25 hráčů a v kole museli předčasně pod sprchy dva hříšníci, strážští Vl. Svoboda a D. Vitoň.

Zajímavý výsledek z pohledu příznivců se zrodil ve Studánce, kde místní Dynamo deklasovalo favorizovaný celek Damnova (7:2).

Sulislavští drželi s Borem krok celý první poločas, ale hned po přestávce inkasovali. Jejich šance na bodový zisk se s přibývajícími minutami rozplývaly (0:5).

Lázně potvrdily roli favorita a záchlumský Motor vyšel opět naprázdno (4:0).

Kšičtí si celý první poločas zahrávali s trpělivostí svých příznivců, ale ve druhé půli zlomili odpor nováčka z Třemešného (5:1).

Planá měla v Erpužicích jasně navrch (0:7).

Strážští i bez dvou vyloučených vyrovnali v poslední minutě, ale penalty proti Kostelci nezvládli (1:1, PK 3:4).

Hraničář má formu a tentokrát odnesl to Černošín (7:1).

Fakta k utkáním a sestavy najdete ve čtvrtečním vydání Tachovského deníku.