Přimdský Tatran nemá v soutěži konkurenci

Tachovsko - Fotbal–OP II. třídy: V 16. kole padlo sedmadvacet branek, zápasy vidělo 495 příznivců. Napomínáno bylo 24 hráčů a nikdo vyloučen

14.4.2010

Nejvyšší okresní soutěž ve fotbalu měla na programu šestnácté kolo, ve kterém se nečekaly debakly Lomu a Chodovky. Druhá třída má jasného lídra v T. Přimda a o titul by ho mohla snad připravit jen „vyšší moc“. O sestupové příčky se ale bude s největší pravděpodobností bojovat až do závěru soutěže.

V Maršovkách se místní Hraničář na druhý Lom „vyspal“ a podzimní štice nadělil šestku (6:2). Dosavadní výsledky Lomu jsou zklamáním pro jeho příznivce, ale nejen pro ně.

Dufkovo chlapce „přibrzdil v rozletu“ zkušený tým Plané. Hráči kolem Radka Pánka udrželi z posledních kol střelecky „nabuzené“ hosty na úzdě a ty se v derby ani jednou neradovali. Zvlhl jim prach a o výhře domácího týmu tak rozhodla jediná trefa Bůžka hned po přestávce (1:0).

Damnovští v domácí pevnosti rozstříleli Chodovou Planou, když ta zaspala začátek utkání. Slavoj inkasoval už v deváté a v 19. minutě. Když ještě do přestávky dal svoji druhou trefu v utkání Šály a zvýšil na 3:0, bylo po zápase. Hosté nakonec odjeli s debaklem (6:0).

Souboj prvního s posledním přinesl překvapivý výsledek. Rezerva Sparty bojovala a dlouho sahala alespoň po bodu. Přimdští střelci totiž neměli svůj den a dlouho nedokázali převahu využít ke změně skóre. Tatran šel sice ve 32. minutě do vedení Bočkem, ale o čtyři minuty později překvapil domácího gólmana Morgenstein a bylo vyrovnáno. Rozhodnutí přišlo z pokutového kopu, který proměnil Krýsl. Přimda tak dokázala zvítězit (2:1) a těší se v čele z luxusního náskoku.

Pod Krasíkovem to byla opět mizérie. Domácí nováček hledá po odchodu Makrlíka nejen střelce, ale i pohodu. Přesto, že Kšice mají do podzimní formy daleko, radovaly se v Kokašicích ze tří bodů (0:1).

Halžská Čechie vybojovala důležité tři body. Tentokrát se ji proti nevýraznému Motoru dařilo v koncovce. Záchlumí sice na vedoucí gól Křehlíka odpovědělo Bauem, ale to bylo z jeho strany všechno. Po přestávce se už prosadili jen domácí (4:1).

Sulislavští to myslí se záchranou vážně. Borští mladíci sice bojovali, ale domácí chtěli více vyhrát. Jejich bojovnost slavila úspěch a mají tři body (2:1).

Fakta a ohlasy trenérů najdete ve čtvrtečním vydání Tachovského deníku.

14.4.2010 VSTUP DO DISKUSE

Tachovští Komedyjanti.

Komedyjanti z Tachova v minulém roce odehráli rekordní počet vystoupení

Postaví náhrobní kameny

Děti bojovaly v kladrubském turnaji s velkým nasazením a odhodláním

Kladruby – Kladrubská tělocvična hostila už druhý turnaj, tentokrát pod názvem „Masopustní barevný minivolejbal".