Úvodní zápas ve vyšší soutěži se mužstvu T. Přimda výsledkově nepovedl. V podhradí nestačil na zkušený celek S. Zruč a prohrál 2:3.

Domácím borcům chyběla suverenita, která je provázela 1. B třídou. Trenér Sopko nemohl počítat pro zranění se svým synem Honzou a dále Teplárkem, Růžičkou a Karáskem. Tatran se ujal vedení zásluhou jedné z posil Coufalem už ve 12. minutě, ale o pět minut později už hosté vyrovnali Laukem. Přes slibné příležitosti na obou stranách šla mužstva do kabin za nerozhodného stavu. Po změně stran šli hosté v 71. minutě Trnkou do vedení a zanedlouho zvýšil na rozdíl dvou branek Lauko. „Divokou“ šestiminutovku zakončol v 84. minutě Jan Hečko, když ještě předtím trefil domácí Stec tyč branky soupeře. Hosté si už výsledek uhlídali a připravili tak přimdským příznivcům hořké zklamání.

„Škoda, že jsme neuhráli alespoň tu remízu. Kluci hráli hodně zakřiknutě, byla na nich patrná nervozita. Šance jsme na vyrovnání měli, ale nedokázali je proměnit,“ litoval špatné koncovky prezident Tatranu Ján Sopko a dodal: „Věřím, že v dalším utkání doma proti Mýtu už budeme kompletní a dokážeme se prosadit výsledkově.“

T. Přimda – S. Zruč 2:3

Poločas: 1:1. Branky: Coufal, Hečko – Lauko 2, Trnka. Rozhodčí: Lego. ŽK: 3:2. Diváci: 150.

Tatran: Landrgott – Opava, Jan Hečko, Hrabovský, Stec, Krýsl, P. Brouzda, Jar. Hečko (83. J. Brouzda), Mucha, Malý, Coufal. Trenér J. Sopko.