Fotbalový podzim je u konce a ani poslední kolo se v okresním přeboru II. třídy neobešlo bez překvapení.

TJ Chod. Újezd – Hr. Částkov 1:2. Dufkovo mladíky nezastihl závěr podzimu v dobré formě. Opakem je Hraničář, který v Horní Jadruži sehrál dobrou parti a odvezl si tři body. S. Kšice – M. Záchlumí 1:1. Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním byli lepší domácí, ale po změně stran začali „kousat“ Záchlumští. Motor tak v závěrečném kole přibrzdil rozjeté Kšice, které se daly po špatném začátku dohromady.

S. Kokašice – S. Bor 0:3. Nováček závěr podzimu „pokazil“ a výsledkovou mizérii potvrdil i v posledním kole. Obavy Boru se ukázaly jako liché a ten si dokráčel pro tři body.

BKV Planá – Sj. Chod. Planá 2:2. Plánské derby přineslo jako vždy dramatickou podívanou a ani výsledek nepatřil k těm překvapujícím. Více se před utkáním věřilo domácím, ale Slavoj si odváží zasloužený bod.

Č. Halže – Sp. Dlouhý Újezd B 5:2. Souboj o černého Petra dopadl podle papírových předpokladů. Čechie dávala v posledních kolech hodně branek, ale ještě více inkasovala. Tentokrát byla úspěšná a odsoudila tak rezervu Sparty k podzimnímu spánku na posledním místě.

S. Sulislav – S. Lom 2:4. Nováček ze Sulislavi si své účinkování v přeboru představoval trochu jinak. Ani v posledním utkání podzimu se na domácím trávníku nedokázal prosadit. Proti němu stálo největší překvapení podzimu, tým S. Lom. Hosté potvrdili výbornou formu a výhrou si zajistili velmi lichotivé druhé místo v soutěži.

S. Damnov – T. Přimda 5:5. Senzace se zrodila v Damnově. Na hřiště nováčka přijel vedoucí tým, který do tohoto zápasu neztratil ani bod. To už ale po devadesáti minutách neplatilo. Tatran svého soupeře podcenil a sokolící ho potrestali. Sice prohrávali už 1:5, dokázali se ale za „pomoci“ Tatranu zvednout a senzačně srovnat skóre. Pro Přimdu ztráta, která ale její suverénní postavení nemůže ohrozit, Pro domácí borce znamená senzační remíza cenný bod a klidné přezimování.