Rozhodla hlavička M. Knakala

Tachov - Fotbal: Tachov se poprvé v tomto roce představil doma, Rokycany zdolal 3:2.

17.1.2016

Druhá herní prověrka v rámci zimní přípravy absolvoval třetiligový FK Tachov proti diviznímu FC Rokycany. Na umělé trávě v Tachově skončilo utkání výhrou domácích 3:2.

Utkání mělo všechny známky přípravy. Hráči šli do utkání z plné zátěže. Na obou stranách byly k vidění pěkné fotbalové momenty, i když jich bylo pohříchu méně než nepřesností. Skóre utkání otevřel už ve druhé minutě Folejtar. Hosté srovnali z penalty a FK kontroval Dvořákem.

Po přestávce Rokycany opět vyrovnaly, ale rozhodnutí přišlo z hlavy Knakala.

FK Tachov – FC Rokycany 2:2
Poločas: 1:1. Branky: 45. Dvořák, 72. Knakal – 32. Spěváček (PK), 56. Černý. Rozhodčí: Kožár – Štrincl, Valenta. Diváci: 30.

Tachov: Žipaj – M. Šácha, Knakal, Matys, Habart, Skopový, P. Šácha, Hofman, Folejtar, Kropáček, Dvořák. Střídali Tušl, Stružka, Ruda, Tříska, Beneš. Trenér Vaigl

17.1.2016 VSTUP DO DISKUSE

Tachovští kriminalisté si opět posvítili na dealery drog. Tentokrát zatkli čtveřici, která distribuovala pervitin a marihuanu na několika místech Tachovska, především ale v jedné obci na Stříbrsku.
4

Další dealeři drog dopadeni

Představení nového loga a tabule v rámci projektu záchrany Böttgerova sloupu ve spolupráci s německou firmou v rámci projektu Böttger.

Tachovsko – O čtvrtečním odpoledni na Stříbrsku se rozhodně nedá mluvit jako o klidném. Záchranné složky totiž museli hned třikrát vyjíždět k různým případům.

Bouřka se silným větrem zaměstnala hasiče v celém kraji

Plzeňský kraj - Hasiči odstraňovali padlé stromy a větve na více než třiceti místech.

OBRAZEM: Setkání s indiány vystřídalo kroužkování ledňáčků

Tachovsko – Společnému soužití člověka s přírodou se věnoval příměstský tábor s Dětským domovem Domino Plzeň.

Petr Ardeleanu bude v sobotu pískat na Baníku

Tachovsko – Ve čtvrtém kole nejvyšších fotbalových soutěží nebudou chybět ani jména všech tří Tachováků, kteří v nich působí. Dva z nich se vydají na Moravu.