VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Václav Přibyl odtajnil jména lidí, kteří by měli řídit jednotlivé komise

TACHOV - Nově zvolený předseda Okresního fotbalového svazu Tachov odpovídá na otázky Tachovského deníku

14.12.2007
SDÍLEJ:

V kulturním domě v Kostelci se konala volební VH OFS TachovFoto: DENÍK/František Hlas

Tachov/ Volební valná hromada Okresního fotbalového svazu Tachov ´posadila´ do předsednického křesla výkonného výboru Václava Přibyla, který ´čelil´ otázkám Tachovského deníku.

Co čeká nově zvolený VV v nejbližší době? Výkonný výbor se sejde na konci ledna či začátkem února ve Stříbře. Termín bude upřesněn a oddíly se ho dozví přes Tachovský deník, kde bude uveřejněn i program jednání. Zasedáni se mohou zúčastnit zástupci oddilu, kteří budou mít možnost v diskuzi vystoupit s dotazy.

Můžete připomenout jeho složení, a jak jsou rozděleny povinnosti na jednotlivé členy? Předsedou jsem já, mistopředsedou Milan Fiala a členové Jiří Holák,František Trhlík, Vladimír Turek, Jiří Dufka a Ludvík Jüthner. Představu o činnosti jednotlivych členů mám v hlavě, ale nejprve to s kolegy musím projednat. Máte už jasno, v jakém složení budou komise nebo alespoň, kdo jim bude předsedat.

Kdo místo vás například povede disciplinární komisi? Chci navrhnout VV, aby zvolil předsedy jednotlivých komisí a další členy si vyberou právě oni. Můžete ´odtajnit ´ váš návrh na vedení komisí? Sportovně–technickou komisi by měl vést Vítězslav Volák. Komisi rozhodčích podle mého návrhu Milan Vocelka a disciplinárku Milan Bydžovský. Trenérsko–metodickou komisi pak Zdeněk Kropáč.

Jak chcete co nejdříve naplnit slib, že se budete snažit o lepší kontakt s oddíly? Pokud budu pozván a čas mi to dovolí, rád bych navštívil valné hromady oddílů, kde bych řekl své představy o fotbalovém dění v okrese a taky rád uslyšel co oddíly nejvíce trápí.

Co jste měl na mysli, že oddíly budou spolurozhodovat o fotbalovém dění? Výkonný výbor a jeho odborné komise by měli fungovat pro oddíly jako servisní organizace a už dnes mohu říct, že na jarním aktivu oddílu si rozhodnou zda chtějí třeba baráže, střídavé starty a zda se například znovu vrátit k hodnocení rozhodčích oddíly.

Už jste ´pocítil´, že jste stojíte v čele fotbalu na Tachovsku? Ano vím a budu se snažit důvěru mi dannou oddíly nezklamat.

Volby jste vyhrál poměrem 22:17. Pořád ještě 17 oddílů z okresu vás nevolilo. Jak to vnímáte? Vnímám to jako skutečnost, že jsem byl zvolen nadpoloviční většinou, což v poklidných vodách a zvyklostech OFS Tachov bylo výrazné vybočení z tradičně předem připraveného scénáře.

Váš předchůdce měl ve fotbalovém hnutí ještě další funkce. Hodláte i vy rozšířit své aktivity mimo okresní fotbal? Ještě před zvolením jsem byl a stále jsem členem disciplinární komise ČMFS pro řízení v Čechách. Tuto práci bych vykonával rád i nadále, protože jsem přesvědčen, že určitá návaznost na centrum je nezbytná. O jiné funkce v rámci ČMFS nebudu usilovat. Většinu svého času bych chtěl věnovat fotbalu v okrese, kde dlouhodobě žiji a rád se pohybuji mezi přáteli a známými, kteří jsou stejně ´postiženi´ fotbalem jako já.

Chtěl byste něco říct na závěr našeho rozhovoru? Všem příznivcům fotbalu na Tachovskuv, funkcionářům, fotbalistům, všem kteří mají pochopení pro fotbal a v neposlední řadě sponzorům, obecním a městským úřadům bych chtěl poděkovat za dosavadní podporu fotbalu a všem popřát, před nastávajícími vánočními svátky hodně zdraví, síly a tolerance pro příští období.

14.12.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Rybník Regent u Chodové Plané na Tachovsku se připravuje na výlov.
8

FOTO: Rybník Regent u Chodové Plané na Tachovsku se připravuje na výlov

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Draci se vznášeli nad Borem

LOUČKA ZA VĚŽÁKEM V BORU PŘILÁKALA DESÍTKY DĚTÍ, kteří přišly ukázat své umění udržet létajícího draka co nejdelší dobu ve vzduchu.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.

Stavitelé chrámů vystavovali v Paříži

Tachov – Už během loňského školního roku se žáci Základní školy Kostelní Tachov zapojili do projektu Hraví architekt – hraví stavitelé chrámů.

Zlatá hlavička Koláře: Viktoria dobyla Letnou!

Praha – Dokázali to! Fotbalisté Viktorie Plzeň zvítězili i v desátém kole první ligy. V Praze na Letné porazili Spartu 1:0 brankou Daniela Koláře. Zároveň desátým vítězstvím v řadě překonali rekord Sparty z podzimu 2011 v počtu vítězství od začátku sezony.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení